جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

جشنواره زیر سایه خورشید - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جشنواره زیر سایه خورشید

Loading the player...

توليد سيماي شبكه تابان ، ويژه برنامه جشنواره زير سايه خورشيد را به مناسبت ولادت امام رضا (ع ) در مكان امامزاده سيد جعفر(ع) بصورت زنده به روی آنتن می برد .

بار ديگر پرتويي از مشهد الرضا به شهر بادگيرها رسيد و بار ديگر همه ما زير سايه خورشيد جمع شديم تا گوشه اي از حس و حال بارگاه ملكوتي مولاي خودمان را زنده كنيم كار سختي نيست وقتي كه حضور دارند خادمان پاك حرمش وحضور دارند مردمي كه بي اراده در جشن ولادت مولاي خود اشك مي ريزند و چه زيباست اين قصه عاشقي  . 

زیر سایه خورشید پیام نزدیکی مردم به آستان اهل بیت(ع) است. بهانه‌ای برای بزرگ شدن دل مردم برای پذیرفتن مسیری که خواهان زیارت امام رضا(ع) است. یکی از اهداف زیر سایه خورشید گسترش مفهوم زائر و زیارت از راه دور می باشد.برای نهمین بار متوالی بیش از ۱۵ کشور خارجی میزبان برگزاری جشن زیر سایه خورشید می‌ شوند.

برگزاری این جشنواره همواره با استقبال پرشور شهروندان یزدی روبرو بوده است به طوریکه در سال گذشته بیش از ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر در برنامه‌ های جشنواره زیرسایه خورشید به ویژه جشن اصلی این برنامه شرکت کرده‌ اند.

خادمان حرم رضوی به مدت هشت روز مهمان مردم یزد هستند و و در ۱۸۰ عنوان برنامه تدارک دیده شده که از آن جمله می‌ توان به عیادت خادمان رضوی از بیماران، حضور در جمع زندانیان، بازدید از آسایشگاه ‌های سالمندان، ‌ دیدار با مردم روستاها و ... نام برد حضور خواهند داشت.

سیمای شبکه تابان ويژه برنامه جشنواره زير سايه خورشيد را به مناسبت ولادت امام رضا (ع ) از ساعت 20 الی 22:40 روز پنجشنبه 21 مردادماه بصورت زنده به روی آنتن می برد .

 

سال تولید: 1395

تهیه کننده : منصور حکیم آبادیان

کارگردان : غلامرضا حاجی زاده

صدابردار : سید جواد حسینی پور

تصویر برداران : فرهاد چراغی - جواد مصطفوی - سید هاشم پور حسینی - حمید محمدی

دستیار صدا و تصویر : رضا حمید نژاد - محمد خدام - حسین زارع - سجاد دهشیری