رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

اعلام تمدید مهلت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی - نمایش محتوای خبر

 

 

جدیدترین اخبار

مدیر کل نهاد کتابخانه های یزد:


دوست فاطمیها، مهلت شرکت در بخش الکترونیک این جشنواره را تا 15 تیرماه اعلام کرد.

مدیر کل نهاد کتابخانه های یزد:

 مدیر کل نهاد کتابخانه های استان یزد گفت: شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تنها به صورت آنلاین و با مراجعه به سامانه اینترنتی جشنواره به آدرس razavi.iranpl.ir میسر خواهد بود.
دوست فاطمیها افزود:  نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از ابتدای اردیبهشت‌ماه و با معرفی 12 کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» آغاز به کار کرد و علاقه‌مندان امکان شرکت انفرادی و خانوادگی در این جشنواره را داشتند.
وی اظهار داشت: این جشنواره همچون سه دوره گذشته، به صورت مکتوب و آنلاین در حال برگزاری است و پس از پایان مهلت شرکت مکتوب در پایان روز 28 خرداد، امکان شرکت در بخش آنلاین تا پایان روز پانزدهم تیرماه وجود خواهد داشت.
دوست فاطمیها افزود:علاقه‌مندان به شرکت در این دوره از جشنواره می‌توانند در فرصت باقی مانده با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان، منابع این جشنواره را به امانت بگیرند و یا با مراجعه به سامانه اینترنتی جشنواره، نسخه الکترونیک کتاب‌ها را تهیه و مطالعه کنند.
مدیر کل نهاد کتابخانه های استان یزد گفت: جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی با موضوع سیرة رضوی و پاسداشت ارزش‌های کریمان و کریمة اهل‌بیت عصمت و طهارت‌ علیهم‌السلام برگزار می‌شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.