جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

افزایش ساعات کاری ادارات ثبت احوال - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

مدیر کل ثبت احوال استان یزد:

افزایش ساعات کاری ادارات ثبت احوال


مکرمی: با توجه به الزامی بودن شناسنامه برای رای گیری در روز انتخابات ساعات کاری ادارات ثبت احوال استان افزایش یافت.

مدیر کل ثبت احوال استان یزد:

مدیر کل ثبت احوال استان یزد در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، با اشاره به اینکه برای  رای دادن در روز انتخابات داشتن شناسنامه الزامی است، اظهار داشت: ادارات ثبت احوال سراسر استان در روز پنجشنبه یکم اسفندماه تا ساعت چهار بعد از ظهر و در روز جمعه از ابتدا تا پایان زمان رای گیری آماده ارائه خدمات می‌باشند.افزایش ساعات کاری ادارات ثبت احوال
مکرمی در خصوص شهروندانی که در میز خدمت نماز جمعه شناسنامه خود را به اداره ثبت احوال تحویل داده اند، افزود: از فردا می‌توانند با مراجعه به اداره ثبت احوال واقع در خیابان شهید رجایی جهت دریافت شناسنامه خود اقدام کنند.
وی همچنین یادآور شد: متولدین قبل از دوم اسفند ۱۳۸۰ می‌توانند در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند.
مدیر کل ثبت احوال استان یزد تصریح کرد: همشهریان در صورتیکه سئوالی دارند می توانند با شماره تلفن ۳۶۲۵۶۰۰۱ تماس بگیرند و پاسخ سئوالات خود را دریافت کنند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.