جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

آموزش تعطیل نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،

آموزش تعطیل نیست


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، روابط عمومی آموزش و پرورش یزد در اطلاعیه ای در خصوص دستور وزیر محترم آموزش و پرورش مبنی بر" تعطیلی مدارس به معنای تعطیلی آموزش نیست" ، آورده است؛ تصمیم اتخاذ شده مبنی بر عدم تعطیلی مدارس، جهت تسهیل در امور آموزشی و استفاده از امکانات موجود در مدرسه است و مدیران مدارس باید به گونه‌ای مدیریت کنند تا مباحث آموزشی از طریق فضای مجازی و رسانه پیگیری و دنبال شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،

آموزش تعطیل نیست

 

آموزش و پرورش یزد: مدیران مدارس مباحث آموزشی را از طریق فضای مجازی و رسانه پیگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، روابط عمومی آموزش و پرورش یزد در اطلاعیه ای در خصوص دستور وزیر محترم آموزش و پرورش مبنی بر" تعطیلی مدارس به معنای تعطیلی آموزش نیست" ، آورده است؛ تصمیم اتخاذ شده مبنی بر عدم تعطیلی مدارس، جهت تسهیل در امور آموزشی و استفاده از امکانات موجود در مدرسه است و مدیران مدارس باید به گونه‌ای مدیریت کنند تا مباحث آموزشی از طریق فضای مجازی و رسانه پیگیری و دنبال شود.

در این راستا الزاما حضور فیزیکی همه معلمان و کادر مدرسه ضروری نمی‌باشد و مدیر آموزشگاه باید با استفاده از پتانسیل معلمان و کادر مدرسه و ظرفیت‌های موجود به گونه‌ای برنامه ریزی کنند تا مباحث آموزشی توسط معلمین و کادر آموزشگاه پیگیری شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.