رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

باید دست‌های پنهانی که اجازه نمی‌دهند کشور ما رشد کند را کنار بزنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

امام جمعه یزد :

باید دست‌های پنهانی که اجازه نمی‌دهند کشور ما رشد کند را کنار بزنیم


امام جمعه یزد با اشاره به اینکه باید دست‌های پنهانی که اجازه نمی‌دهند کشور ما رشد کند را کنار بزنیم و باور کنیم که با استفاده از استعدادهای جوانان و نوجوانان می‌توانیم به رشد اقتصادی و کیفیت بالای محصولات برسیم.

امام جمعه یزد :

به گزارش  خبرگزاری صدا وسیما ،آیت‌الله محمدرضا ناصری  با بیان اینکه یکی از راه‌های تثبیت انقلاب این است که مردم هم انقلاب و هم اهداف آن را بشناسند، اظهار داشت: با توجه به اینکه نسل جدید شناخت کمی از انقلاب دارند باید اقدامات جدی برای معرفی انقلاب، دستاوردها و اهداف آن به نسل جوان انجام شود.
وی  افزود : هنوز بسیاری از مردم عظمت انقلاب و کار بزرگی که برای حاکمیت نظام اسلامی در کشور انجام شد را نمی‌دانند و علاوه بر این، در فضاهای مجازی برخی افراد معاند دستاوردهای انقلاب را وارونه جلوه می‌دهند.
خطیب جمعه یزد  اشاره کرد : اگر امروز همه ما در مسیر شناساندن اهداف انقلاب قدم برنداریم خیانت کرده‌ایم زیرا انقلاب ما باید در دنیا شناخته شود.
 آیت الله ناصری گفت : متأسفانه مسؤولان فرهنگی خارج از کشور ما معترفند که نسبت به معرفی دین و انقلاب به دنیا و فرهنگ‌های دیگر کشورها، کوتاهی کرده‌اند و این کار را به درستی انجام نداده‌‌اند.
خطیب جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت حماسه 9 دی، از مردم یزد به خاطر حضور در مراسم 9 دی تشکر  کرد و افزود: مردم در جای‌جای ایران اسلامی از جمله استان یزد با حضور خود بصیرت و حمایتشان از ولایت را بار دیگر به دنیا نشان دادند و فتنه‌ها را محکوم کردند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نشست‌های سه‌جانبه ترکیه، روسیه و ایران بیان کرد: امیدوارم سیاستمداران و نظامیان ما مراقب باشند زیرا دشمن بسیار دسیسه‌گر است و مراقب باشند سران کشورها با هم و پنهانی متحد نشوند و علیه کشور ما اقدامی کنند و مسؤولان ما نیز حرکتی انجام دهند که دوباره باعث پشیمانی شود.
https://telegram.me/yazdiribnews
کانال  رسمی خبرگزاری صدا وسیما یزد
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.