جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

با حضور منسجم در راهپیمایی 22 بهمن ترفند دشمنان را خنثی کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری:

با حضور منسجم در راهپیمایی 22 بهمن ترفند دشمنان را خنثی کنیم


آیت الله ناصری وآیت الله وافی با صدور پیامی مشترک بر حضور منسجم وپرصلابت مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کردند .

نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری:

 متن پیام نماینده مقام معظم رهبری در استان ونماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری   بمناسبت 22 بهمن سالگر پیروزی انقلاب اسلامی بدین شرح است .
فرا رسیدن دهه نور و روشنایی ، دهه عظمت وشکوه خداددادی دهه اقتداروآزادی بر ملت شریف ایرانخاصه مردم شریف وخداجوی استان یزدمبارکباد
خاطرات دوازدم بهمن، روزورود حضرت امام به میهن اسلامی وتداوم مبارزات با رزیم طاغوت ورسیدن به قله پیروزی یهنی 22 بهمن سال 57 هیچگاه از ضمیر انسانهای مبارز واز صفحه تاریخ ایران فراموش نخواهد شد .
22 بهمن امسال شاید یک از داغترین وبا شکوترین ایا م الله تاریخ انقلاب اسلامی باشد .در چهلمین سال پیروزی انقلاب گویی شهیدان تاریخ آمده اند تا پیمان نامه خونین خود که از ظلم ضالمان وستم ستمگران وبا خون سرخ شهدای کربلا سرخ رنگ شده است برای تجدید عهد ومیثاق به ما ونسل های امروز عرضه نمایند تا بهیاد بیاوریم داستان سقیفه وحدیث کربلا را که از بد عهدی وفراموشی وغفلت ودنیا پرستی ومال پرستی به وجود آمد وتا ابد شیعه را عزادار وداغدار نمود واین نبود جز پیمان شکنی عده ای که پیمان با اهل بیت وولایت را با نان وآب ومال ومنال همسان دیدند .
امسال در دهه فجر گویی امام خمینی (ره) است که فریاد بر می آورد (گوتاهی وغفلت به انقلاب از دست دادن اسلام ناب محمدی است ) وباز فرمود خداوند شما را پیروز می کند ، مادامی که بهخدا توجه داشته باشید واین امام بزرگوارمان است که ما را همچنان فرا می خواند (ایستادگی کنید، بمانید ومبارزه با مستکبران عالمرارها نکنید)ونیز این صدای امام است که از حنجره رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بیرون می آید.که انقلاب اسلامی یک حقیقت برخاسته از سنت الهی است وتا هنگامی که متکی به ایمان وعشق وعلاقه مردم است قدرت های جهانی اگر با یکدیگر متحد شوند نمی توانند صدمه ای به این انقلاب وارد کنند .
دشمن تلاش دارد این ثروت عظیم ملی را متزلزل کند .بنابراین باید با تمام قوا در صحنه بود و عاقلانه ومدبرانه حرکت کرد .
راهپیمایی امسال در روز 22 بهمن نقطعه عطفی است در تاریخ انقلاب ، زیرا دشمنان ما آرزوی نابودی جمهوری اسلامی را در چهل سالگی به گور خواهند برد وبا صلابت خود بیش از پیش به دنیا نشان خواهیم داد.
بنابراین امسال بر همه اقشار مختلف مردم فرض است که در صفوف به هم فشرده ویکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نمایند وچون سال های گذشته ندای یکپارچه ووحدت سر دهند باشد تا ان شالله این آخرین ترفند استکبار جهانی وتحریم های آنان خنثی شود وملت همچنان سربلند از امتحان الهی بیرون آید .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.