رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

بزرگداشت 22 بهمن نشانه حیات ، بقا و آینده روشن انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

بزرگداشت 22 بهمن نشانه حیات ، بقا و آینده روشن انقلاب است


حجت الاسلام حاجی صادقی بزرگترین عبادت و قرب الهی را خدمت به مردم دانست و گفت همه مسئولان باید با تاسی از رهنمود های مقام معظم رهبری در این راستا تلاش کنند .

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع راهپیمایان یزدی با گرامیداشت سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی را حادثه بزرگی دانست که اسلام را زنده کرد .

حجه الاسلام حاجی صادقی افزود بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نشانه حیات و بقا و آینده روشن آن است.

وی افزود باید همیشه قدردان انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین نعمت الهی برایمان باشیم و برای حفظ و تقویت همه آرمانها و دستاورد های آن بکوشیم .

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین عبادت و قرب الهی را خدمت به مردم دانست و گفت همه مسئولان باید با تاسی از رهنمود های مقام معظم رهبری در این راستا تلاش کنند .

راهپیمایان امروز با صدور قطعنامه ای ضمن تجدید بیعت با آرمانهای والای انقلاب اسلامی ، تبعیت از رهنمود های مقام معظم رهبری را رمز موفقیت و تضمین پیش برندگی انقلاب اسلامی دانستند و بر پای بندی و اعتقاد به اصل ولایت تاکید کردند.

این قطعنامه هم چنین حفظ وحدت و یکپارچگی همه مردم ، مسئولان و جریانهای وفادار به انقلاب را بیش از پیش ضروری دانسته و هرگونه اقدام تفرقه افکن در کشور را محکوم کرده است.

راهپیمایان هم چنین با توجه به بد عهدی و نقض برجام توسط آمریکا از مسئولان خواستند اقدام مقابله به مثل شجاعانه ای را در دستور کار خود قرار دهند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.