رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

بزرگداشت 22 بهمن نشانه حیات ، بقا و آینده روشن انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

جدیدترین اخبار

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :


حجت الاسلام حاجی صادقی بزرگترین عبادت و قرب الهی را خدمت به مردم دانست و گفت همه مسئولان باید با تاسی از رهنمود های مقام معظم رهبری در این راستا تلاش کنند .

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع راهپیمایان یزدی با گرامیداشت سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی را حادثه بزرگی دانست که اسلام را زنده کرد .

حجه الاسلام حاجی صادقی افزود بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نشانه حیات و بقا و آینده روشن آن است.

وی افزود باید همیشه قدردان انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین نعمت الهی برایمان باشیم و برای حفظ و تقویت همه آرمانها و دستاورد های آن بکوشیم .

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین عبادت و قرب الهی را خدمت به مردم دانست و گفت همه مسئولان باید با تاسی از رهنمود های مقام معظم رهبری در این راستا تلاش کنند .

راهپیمایان امروز با صدور قطعنامه ای ضمن تجدید بیعت با آرمانهای والای انقلاب اسلامی ، تبعیت از رهنمود های مقام معظم رهبری را رمز موفقیت و تضمین پیش برندگی انقلاب اسلامی دانستند و بر پای بندی و اعتقاد به اصل ولایت تاکید کردند.

این قطعنامه هم چنین حفظ وحدت و یکپارچگی همه مردم ، مسئولان و جریانهای وفادار به انقلاب را بیش از پیش ضروری دانسته و هرگونه اقدام تفرقه افکن در کشور را محکوم کرده است.

راهپیمایان هم چنین با توجه به بد عهدی و نقض برجام توسط آمریکا از مسئولان خواستند اقدام مقابله به مثل شجاعانه ای را در دستور کار خود قرار دهند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.