حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

بیش از یک هزار تن فولاد ریلی در انبار شرکت فولاد آلیاژی ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما:


حالا با گذشت چند ماه از تولید فولاد ریلی دراستان نه تنها اقدامی برای قطع واردات صورت نگرفته بلکه بخشی از همان سفارش اولیه هم در انبار های این شرکت فولاد آلیاژی ایران خاک میخورد .

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما:

مدیر عامل فولاد آلیاژی ایران گفت : تولید فولاد های ریلی  دستاورد عظیمی بود که سال گذشته به همت متخصصان و مهندسان صنعت فولاد درشرکت فولاد آلیازی ایران در یزد محقق شد.

قدیریان افزود: با این اقدام  ایران در زمره 5 تولید کننده برتر فولاد ریلی جهان قرار گرفت و متخصصان این واحد فولاد های مطابق با استاندارد های جهانی تولید کردند.

  مدیر عامل فولاد آلیاژی ایران خاطرنشان کرد: با راه اندازی خط تولید فولاد های ریلی شرکت فولاد آلیاژی ایران آمادگی داشت همه نیاز کشورمان به فولاد های ریلی را تامین کند.

مدیر عامل فولاد الیاژی ایران خاطرنشان کرد: البته باید به همت مسئولان هم جلو واردات این محصول گرفته شود و هم زمینه های استفاده ازآن در صنعت ریلی کشور فراهم شود.

قدیریان افزود: حالا با گذشت چند ماه از این موفقیت بزرگ نه تنها اقدامی برای قطع واردات صورت نگرفته بلکه بخشی از همان سفارش اولیه هم در انبار های این شرکت خاک میخورد .

قدیریان گفت: این سفارش حدود سه هزار تن فولاد ریلی بود که تنها دو هزار تن آن به اصفهان حمل شده و هزار تن آن هم چنان در انبار است.

گفتنیست :به نظر میرسد در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده است مسئولان کشورمان باید اقدامی برای حل مشکلات پیش امده  و قطع واردات فولاد های ریلی انجام دهند تا چرخهای تولید این واحد هم چنان بچرخد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.