جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

تعیین ترکیب ستاد انتخابات استان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،

تعیین ترکیب ستاد انتخابات استان


استاندار با صدور احکامی ترکیب ستاد انتخابات استان را تعیین کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،

آقای طالبی در نخستین نشست ستاد انتخابات استان ترحمی معاون سیاسی امنیتی را به عنوان رئیس ستاد انتخابات و طلايي مقدم ،رابعنوان دبير ستاد استان انتخاب کرد.

استاندار دراين نشست انتخابات را مظهر و مهمترين نماد مشارکت مردم در امور و بزرگترين دستاورد نظام مقدس جمهوري اسلامي دانست.

آقای طالبي افزود : در انتخابات پيش رو بايد همه دست اندر کاران با رعايت کامل بي طرفي  به گونه اي رفتار کنند که زمينه مشارکت حداکثري مردم در انتخابات فراهم شود.

دراین  نشست بر برگزاري منظم جلسات ستاد ، برنامه ريزي براي آموزش دست اندر کاران و تعامل و همکاري با هيات نظارت شوراي نگهبان تاکيد شد وهم چنين مقرر شد ستاد انتخابات در شهرستانهاي استان نيز بزودي تشکيل و اعضاي آن معرفي شوند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ،دوم اسفندماه برگزار می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.