جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

تغییر کنداکتور شبکه یزد برای سرگرمی در تعطیلات کرونا - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

فیلم سینمایی چند روز بیشتر امشب از شبکه یزد پخش می شود

تغییر کنداکتور شبکه یزد برای سرگرمی در تعطیلات کرونا


به مناسبت شهادت امام علی النقی علیه السلام فیلم تلویزیونی مناسبتی«چندروز بیشتر» ساخته پریسا گرگین امشب چهارشنبه7 اسفند از ساعت23:30و تکرار آن روز بعد ساعت14 ازسیمای شبکه یزد پخش می شود.

فیلم سینمایی چند روز بیشتر امشب از شبکه یزد پخش می شود

به مناسبت شهادت امام علی النقی علیه السلام فیلم تلویزیونی مناسبتی«چندروز بیشتر» ساخته پریسا گرگین امشب چهارشنبه7 اسفند از ساعت23:30و تکرار آن روز بعد ساعت14 ازسیمای شبکه یزد پخش می شود.
▪️به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد این فیلم در سال 1392 ساخته شده و داستان آن در مورد فرشته افشار زنی 46 است که شوهرش را از دست داده و با دخترش شیرین زندگی می کند. او به منظور گذران زندگی و تامین مخارجشان به کار خیاطی مشغول است. حال دخترش در رشته پزشکی دانشگاه آزاد قبول شده و او در روز ثبت نام متوجه می شود تمام پولی که برای ثبت نام پس انداز کرده در حسابش نیست و... . سحر دولت شاهی، ریما رامین فر و آرش مجیدی در این فیلم بازی داشته اند
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.