جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

تکذیب شایعه فوت شهروند میبدی بر اثر کرونا - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،

تکذیب شایعه فوت شهروند میبدی بر اثر کرونا


به تازگی شایعه فوت یک بیمار آلوده به ویروس کرونا در میبد در فضای مجازی منتشر شده است. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، در پی انتشار این شایعه، روابط عمومی بیمارستان امام جعفرصادق(ع) روز گذشته در پیامی این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،

تکذیب شایعه فوت شهروند میبدی بر اثر کرونا

 

به تازگی شایعه فوت یک بیمار آلوده به ویروس کرونا در میبد در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، در پی انتشار این شایعه، روابط عمومی بیمارستان امام جعفرصادق(ع) روز گذشته در پیامی این موضوع را تکذیب کرد.

متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:
از صبح امروز شایعاتی مبنی بر فوت یک بیمار آلوده به ویروس کرونا در بیمارستان میبد در بعضی از گروه‌ها در فضای مجازی منتشر گردیده است؛ بدین وسیله به اطلاع شهروندان گرامی می‌رساند تا کنون هیچ مورد مشکوک ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) ارجاع داده نشده است، و هیچ مورد قطعی آلوده به این ویروس شناسایی نشده و خبر‌های منتشر شده مبنی بر فوت یک بیمار با علائم کرونا کذب محض است.
متاسفانه عده‌ای با انتشار این قبیل شایعات علاوه بر ایجاد دلهره و نگرانی در شهروندان تمرکز را از مسئولان بهداشتی و درمانی شهر گرفته و به روند ارائه خدمت آسیب وارد می‌نمایند.
شهروندان گرامی به شایعات توجه نکنند و اطلاعات صحیح را فقط از طریق مراجع قانونی مانند صدا و سیما، دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان دریافت نمایند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.