جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

حل مشکل دانش آموزان محله اسکان یزد -بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

مسئول ارزیابی وعملکرد آموزش وپرورش استان:

حل مشکل دانش آموزان محله اسکان یزد -بزودی


برزگری: هیچ دانش آموزی از تحصیل محروم نمی شود وستاد ثبت نام ،دانش آموزان را جهت ثبت نام به نزدیکترین مدرسه محل زندگی خود معرفی می کنند.

مسئول ارزیابی وعملکرد آموزش وپرورش استان:

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، والدین دانش آموزان  محله 22 هزار نفری اسکان با مراجعه به دو مدرسه موجود در این محدوده با عدم ثبت نام فرزندانشان به دلیل تکمیل ظرفیت مواجه شده اند.

این والدین با مراجعه به مدارس دیگر هم به دلیل خارج از محدوده بودن محل زندگیشان از این مدارس،  از ثبت نام دانش اموزانشان خودداری شده است.

مسئول ارزیابی وعملکرد آموزش وپرورش استان در گفتگو با خبر 20  با اشاره به اینکه در منطقه اسکان هیچ فضای آموزشی وجود ندارد گفت: نزدیکترین مدارس به این منطقه مدرسه  یادگار و مدرسه رهبر است.

برزگری اظهار داشت: مدرسه رهبر یک فضای 16 کلاسه دارد که با توجه به جمعیت دانش آموزی که در آن منطقه است  می توان  از آن استفاده کرد وبصورت شیفت بندی تا حدودی این مهم انجام شود

وی  گفت: با توجه به جمعیت دانش آموزی وتکمیل ظرفیت مدارس که در این منطقه وجود دارد باید به صورت شیفت بندی مدارس را اداره کرد، که آن هم اولیا موافق با شیفت بندی این مدرسه نیستند.

مسئول ارزیابی وعملکرد آموزش وپرورش استان افزود: با توجه به مهاجر پذیری استان فضای آموزشی ما کم است و فضای بیشتری باید در اختیار اموزش وپرورش قرارگیرد.

برزگری تاکید کرد : مقرر شد پیمانکار مدرسه وحدت را قبل  از آغاز ماه مهر تکمیل کرده وتحویل دهد.

وی افزود: با تکمیل این مدرسه بخشی از دانش آموزان به مدرسه وحدت انتقال داده شده و مشکل دانش آموزان جهت ثبت نام حل  خواهدشد.

برزگری گفت: ستاد ثبت نام ناحیه پس از تکمیل شدن دانش آموزان را به نزدیکترین مدرسه انتقال داده تا در این زمینه مشکلی برای ثبت نام وتحصیل دانش آموزان ایجاد نشود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.