جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

خبری خوش برای کارفرمایان بدهکار به تامین اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز یزد ،

خبری خوش برای کارفرمایان بدهکار به تامین اجتماعی


مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد : با تصویب هیات دولت و باهدف حمایت از تولید ، جرائم کارفرمایان بدهکار در صورت پرداخت اصل بدهی بخشیده می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز یزد ،

مدير کل تامين اجتماعي استان یزد با اشاره به نامگذاري امسال به عنوان سال رونق توليد و به منظور حمايت از واحدهاي فعال افزود : تمامي کارفرمايان بدهکار  تا 13 شهريور ماه امسال فرصت دارند درخواست بخشودگي جرائم خود را به مراکز تامين اجتماعي ارائه کنند .

صابری افزود : درخواست ها در کارگروه تسهيل و رونق توليد و هيئت ها ي اجرايي بررسي و تاييد خواهند گرفت و مشموليت آنها در بخشودگي جرائم به کارفرمايان اعلام خواهد شد .

وي گفت : کارفرمايان مشمول بخشودگي جرائم مي توانند با پرداخت يک جا يا پرداخت به صورت اقساط يک ساله اصل بدهي خود از مزاياي بخشودگي بهره مند شوند.

صابري اصل و جريمه کارفرمايان بدهکار استان را در مجموع 300 ميليارد تومان اعلام کرد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.