جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

در مقابل دشمنان احساس ضعف نکنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

امام جمعه یزد:

در مقابل دشمنان احساس ضعف نکنیم


آیت الله ناصری :همه ما به ویژه مسؤولان باید در امور مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی در برابر دشمن از خود اقتدار نشان داده و احساس ضعف و خود کم‌بینی را از خود دور کنیم

امام جمعه یزد:

امام جمعه یزد  با اشاره به اینکه احساس قدرت در برابر دشمنان مؤلفه‌ای است که باید مدنظر داشته باشیم، تصریح کرد: همه ما به ویژه مسؤولان باید در امور مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی در برابر دشمن از خود اقتدار نشان داده و احساس ضعف و خود کم‌بینی را از خود دور کنیم زیرا تقویت این نگاه سبب مسلط شدن دشمن بر ما می‌شود.

آیت الله ناصری  اشاره کرد : این حس باید به ویژه در مسؤولان و دولتمردان تقویت شود و آنها باید این معنا را درک کنند که عزت و سربلندی و اقتدار در برابر دشمن، تا چه اندازه می‌تواند در دستیابی به موفقیت‌ها اثرگذار باشد.

وی  با اشاره به نزدیک شدن به زمان ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: افراد کارکشته و با تجربه و از همه مهم‌تر دلسوز باید وارد شورای شهر یزد شوند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات شورای شهر  گفت : شهر ما نیاز به شورایی دارد که اعضای آن عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی فکر و عمل کنند نه اینکه زمان خود را برای سیاسی‌کاری صرف کنند.

وی افزود : باید افرادی باتجربه، کارکشته و دارای اطلاعات عمرانی و فرهنگی وارد شورای شهر یزد شوند و مردم نیز باید با افرادی که تجربه کافی و دغدغه دینی و فرهنگی مردم را داشته باشند، رأی دهند

امام جمعه یزد تاکید کرد : مردم باید به نحوی انتخاب کنند که نتیجه انتخاب آنها، حضور افرادی در شوراها و ریاست جمهوری باشد که تصمیم‌های آنها بر اساس صلاح مردم باشد نه برای خوشایند عده‌ای یا به گونه‌ای نباشد که تصمیم‌های آنها سبب گیر افتادن مردم در جاده‌ها و خیابان‌ها باشد.

آیت الله ناصری  خطاب به اعضای شورای شهر در سراسر استان و داوطلبانی که قصد کاندیدا شدن دارند، تصریح کرد: حزب و گروه بازی را کنار بگذارید و برای خدمت به مردم و شهر کار کنید.

نمااینده ولی فقیه وامام جمعه یزد  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز و سفر گردشگران داخلی و خارجی به یزد بیان کرد: مسائل دینی و عقیدتی نباید فدای گردشگری شود و افراد متصدی باید خودشان افرادی با وقار و با حجاب باشند

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.