جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

دعوت سازمانهای استان یزد برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد:

دعوت سازمانهای استان یزد برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن


ارگانها، نهادها وسازمانهای استان یزد طی اطلاعیه های جدا گانه مردم دارالعباده را برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد:

  ارگانها نهادها وسازمانهای استان یزد طی اطلاعیه های جدا گانه مردم دارالعباده استان را برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
در این اطلاعیه ها آمده است ،فرا رسیدن روز 22 بهمن وسالروز سی وهشتمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی را به مردمان غیور وایثارگران شهر دارالعباده که همیار وهمگام با امام ورهبری در طول دوران انقلاب اسلامی از جان ومال خود مایه گذاشته اند تبریک وتهنیت عرض نموده وازعموم مردم همیشه در صحنه استان دعوت  می کنیم تا با حضور خود در این صحنه پر شورو حماسی توطئه های دشمنان واستکبار جهانی را نقش بر آب کنند .
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه یزد ، نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری ، مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ،منطقه مقاومت بسیج  وسپاه الغدیر استان ، شهرداری وشورای اسلامی شهر یزد، بنیاد شهید وامور ایثارگران ، نیروی انتظامی ، جامعه روحانیت واساتید یزد از جمله نهاد هایی هستند که طی اطلاعیه از عموم مردم دارالعباده درخواست کردند تا در این صحنه پرشور وحماسی حضور یابند

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.