سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

رئیس ستاد انتخابات استان یزد منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

با حکم استاندار یزد؛

رئیس ستاد انتخابات استان یزد منصوب شد


احمد ترحمی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان یزد منصوب شد.

با حکم استاندار یزد؛

 با حکم "‌محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "احمد ترحمی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان یزد منصوب شد.رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد

‌متن کامل حکم استاندار خطاب به رییس ستاد انتخابات استان به شرح زیر است:

جناب آقای ترحمی

معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی

سلام علیکم

در راستای برنامه‌ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات و فراهم کردن زمینه مشارکت پر شور و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان یزد در برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا منصوب می‌نمایم. شایسته است در ایفای مسئولیت واگذار شده با بهره گیری از همه ظرفیت‌ها و امکانات استان و با رعایت دقیق قوانین و مقررات مربوط به انتخابات و پرهیز و جلوگیری از هرگونه اقدام غیرقانونی و فراقانونی، فضایی امن و پرنشاط برای حضور و رقابت سازنده داوطلبان انتخابات، ارتقای مشارکت عمومی مردم شریف استان و صیانت تمام و کمال از آرای مردم فراهم گردد.

بی شک در اجرای این مهم کلیه معاونان، مدیران و مسئولان استانداری و فرمانداران، بخشداران و دیگر دستگاه‌های استان نهایت همکاری در چارچوب ضوابط قانونی را با شما به عمل خواهند آورد.

در ضمن جهت تسریع در امور، این اختیار به جنابعالی واگذار می شود تا در جریان برگزاری انتخابات نامه‌ها و بخشنامه‌های مرتبط را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان امضا و مراتب را گزارش نمایید.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.