رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

راه اندازی مرکزنگهداری بیماران اوتیسم در میبد – بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد،

راه اندازی مرکزنگهداری بیماران اوتیسم در میبد – بزودی


بزودی مرکز نگهداری بیماران اوتیسم با ظرفیت 40 نفر در میبد راه اندازی می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد،

 رئیس اداره بهزیستی میبد از راه اندازی دومین مرکز نگهداری کودکان اوتیسم استان درشهرستان میبد درآینده نزدیک خبرداد .
سیدمحسن فلاح گفت: مرکز توانبخشی اوتیسم با مجوز اداره بهزیستی فعالیت خود را در هفته بهزیستی در تیرماه امسال به طور رسمی آغازخواهد کرد .
وی اشاره کرد: پیش از این اولین مرکز اوتیسم در یزد با ظرفیت 30 نفرراه اندازی شده است.
فلاح با اشاره به اینکه یکی از رسالت های بهزیستی پیشگیری از معلولیت ها و توانبخشی است افزود:این مرکز با زیربنای 200 متر مربع شامل اتاق گفتاردرمانی ،کار درمانی، شنوا سنجی،ا تاق بازی و نور با 40 نفر ظرفیت ،بیماران اوتیسم شهرستان های میبد و اردکان را پوشش خواهد داد .
رئیس اداره بهزیستی میبد گفت: دراین مرکز قرار است کودکان 4تا 10سال نگهداری شود و به همت خیرین ،اقدامات موثری در راستای اوتیسم و آموزش به کودکان و خانواده های آنها انجام شود .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.