جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

شبکه‌های سیما را با فرمت HD ببینید - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،

شبکه‌های سیما را با فرمت HD ببینید


همزمان با راه اندازی ۱۲ شبکه تلویزیونی کشور با فرمت اچ دی، این شبکه‌ها بر روی بسته‌های سوم و چهارم در مراکز استان‌ها از جمله مرکز یزد قابل دریافت شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،

معاون فنی صدا و سیمای مرکز یزد گفت: تلویزیون‌های دارای فرمت اچ دی از این به بعد، تصاویر را با وضوح بالاتری دریافت می‌کنند.شبکه‌های سیما را به صورت اچ دی ببینید


مصون افزود: پیش از این، فرمت فرستنده‌ها اس دی یا فرمت استاندارد بود که بر روی بسته‌های اول و دوم دریافت می‌شد.


وی ادامه داد: ۱۲ شبکه اچ دی از جمله شبکه یک، تماشا، آی فیلم و پویا در بسته‌های سوم و چهارم قرار گرفته اند.


معاون فنی صداوسیمای یزد تاکید کرد: گیرنده‌هایی می‌توانند تصاویر را با فرمت اچ دی به نمایش بگذارند که دستگاه آن‌ها قابلیت دریافت اچ دی را داشته باشند و در غیر این صورت با همان فرمت اس دی قابل رویت خواهد بود.


مصون با بیان اینکه در حال حاضر ساکنان شهر یزد می‌توانند تصاویر اچ دی را بر روی کانال‌های ۲۲ و ۲۸ مشاهده کنند، گفت: شهروندان ساکن سایر شهروندان‌های استان نیز به زودی با ایجاد امکانات لازم می‌توانند از این مزین برخوردار شوند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.