جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

برقراری ارتباط زنده شبکه یزد با کربلای معلی در پیاده روی اربعین

صدا و سیمای مرکز یزد


برنامه پیاده روی اربعین با پخش تصاویری از موکب و عمود ها در کربلا آخرین خبرها را از حال و هوای زائران اربعین حسینی گزارش می دهد.

برقراری ارتباط زنده شبکه یزد با کربلای معلی در پیاده روی اربعین

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد پخش سیمای شبکه یزد هر روز حدود  ساعت  9:30و 13:45و 18 و 23:30 به مدت 15دقیقه و بصورت زنده تصاویری از حرکت زوار در مرزها، موکب های مختلف در کربلا و حضور زائران در حرم امام حسین علیه السلام  از کربلا-جنب حرم حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام استودیو القمه تقدیم بینندگان می شود.

در برنامه واماامشب نیز ساعت21:45ارتباط زنده با همکاران اعزامی برقرار و گزارش می شود.
 

همچنین در ارتباط زنده در مسیر نجف به کربلا از عمود1080استودیو حضرت فاطمه معصومه (س) - عمود1120و مرزهای شلمچه - جذابه و مهران و تصاویری از حضور زائران در حرم حسینی،  بازگشت زائران اربعین به کشور  و شلوغی مرزها پخش می شود.

 این برنامه به مناسبت پیاده روی زائران حسینی به سوی کربلا با اجرای محسن فلاح – تصویربرداری حمید محمدی و تدوین گری ایمان زارع از شبکه یزد پخش می شود.

 

 

معاونت خبر شبکه یزد نیز ارتباط زنده در دوبخش مجزا ساعت های20 و 23 هرشب بصورت زنده تصاویری از حرکت زوار در مسیر نجف به کربلا ، موکب های مختلف در مسیر نجف به کربلا و حضور زائران در حرم امام حسین علیه السلام و حال و هوای عاشقان اباعبدالله را از کربلا تقدیم عاشقان و ارادتمندان ابا عبدالله(ع) می کند.

این ارتباط ها را خبرنگار اعزامی کاظم دهقانی گزارش و با تصویر برداری اعزامی محسن آقا بیگی پوشش داده می شود.همچنین در بخشهای مختلف خبری ازارتباط زنده خبرنگارمحمد علی عبداللهی و خبرنگاران مستقر در موکب ها و خبرنگاران مستقر در مرزها  استفاده می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.