رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۸

صدا و سیمای مرکز یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

جدیدترین اخبار

برقراری ارتباط زنده شبکه یزد با کربلای معلی در پیاده روی اربعین


برنامه پیاده روی اربعین با پخش تصاویری از موکب و عمود ها در کربلا آخرین خبرها را از حال و هوای زائران اربعین حسینی گزارش می دهد.

برقراری ارتباط زنده شبکه یزد با کربلای معلی در پیاده روی اربعین

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد پخش سیمای شبکه یزد هر روز حدود  ساعت  9:30و 13:45و 18 و 23:30 به مدت 15دقیقه و بصورت زنده تصاویری از حرکت زوار در مرزها، موکب های مختلف در کربلا و حضور زائران در حرم امام حسین علیه السلام  از کربلا-جنب حرم حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام استودیو القمه تقدیم بینندگان می شود.

در برنامه واماامشب نیز ساعت21:45ارتباط زنده با همکاران اعزامی برقرار و گزارش می شود.
 

همچنین در ارتباط زنده در مسیر نجف به کربلا از عمود1080استودیو حضرت فاطمه معصومه (س) - عمود1120و مرزهای شلمچه - جذابه و مهران و تصاویری از حضور زائران در حرم حسینی،  بازگشت زائران اربعین به کشور  و شلوغی مرزها پخش می شود.

 این برنامه به مناسبت پیاده روی زائران حسینی به سوی کربلا با اجرای محسن فلاح – تصویربرداری حمید محمدی و تدوین گری ایمان زارع از شبکه یزد پخش می شود.

 

 

معاونت خبر شبکه یزد نیز ارتباط زنده در دوبخش مجزا ساعت های20 و 23 هرشب بصورت زنده تصاویری از حرکت زوار در مسیر نجف به کربلا ، موکب های مختلف در مسیر نجف به کربلا و حضور زائران در حرم امام حسین علیه السلام و حال و هوای عاشقان اباعبدالله را از کربلا تقدیم عاشقان و ارادتمندان ابا عبدالله(ع) می کند.

این ارتباط ها را خبرنگار اعزامی کاظم دهقانی گزارش و با تصویر برداری اعزامی محسن آقا بیگی پوشش داده می شود.همچنین در بخشهای مختلف خبری ازارتباط زنده خبرنگارمحمد علی عبداللهی و خبرنگاران مستقر در موکب ها و خبرنگاران مستقر در مرزها  استفاده می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.