جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

مسابقه آشتی کنان شبکه یزد کلید خورد

صدا و سیمای مرکز یزد


مراسم قرعه کشی مسابقه تلویزیونی کوچه های آشتی کنان در صدا و سیمای مرکز یزد برگزار شد.

مسابقه آشتی کنان شبکه یزد کلید خورد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکزیزد  : مراسم قرعه کشی مسابقه تلویزیونی " کوچه های آشتی کنان " با حضور رستگاری فرماندار یزد ، سفید رئیس شورای اسلامی یزد ، دکتر پهلوانیان  مدیر کل صدا و سیما و جمعی از معاونین و مدیران صدا و سیمای مرکز یزد ، زارع زاده معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی- اجتماعی – ورزشی شهرداری یزد و دکتر کریم نژاد رئیس داشکده هنر و معماری دنشگاه آزاد اسلامی یزد انجام شد . از 68 خانواده ثبت نام کننده دراین مسابقه تعداد 18 خانواده انتخاب و 5 خانواده جهت رزرو انتخاب شدند که در 9 گروه دو به دو با هم به رقابت می پردازند.این مسابقه از تاریخ 8 اسفند 98 شروع به تولید شده و در تاریخ 2 فروردین 1399 مصادف با مبعث حضرت رسول (ص) از شبکه یزد پخش می شود.
????عوامل این برنامه عبارتند از : تهیه کننده : عبدالنبی تحویل داران /  گروه کارگردانی : ابوالقاسم ابوترابی  ، مهدی کارگر شورکی و سعید شهریار و مجریان : علی دهقانپور و حمید استبرقی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.