جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

در زادروز کوثرنبوی از بانوان صدا و سیمای مرکز یزد تجلیل شد

صدا و سیمای مرکز یزد


به همت امور بانوان و روابط عمومی مرکز یزد و به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) ازجمعی از بانوان صدا و سیما تجلیل شد

در زادروز کوثرنبوی از بانوان صدا و سیمای مرکز یزد تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد " این مراسم با حضور دکتر پهلوانیان مدیر کل ، حجت الاسلام صداقت کشفی قائم مقام مرکز ، مادران شهید امیری و شهیدان اخباریه  ، جمعی از بانوان شاغل  و بازنشسته برگزار شد . در این جلسه الهه دهقانپور مشاور مدیر کل در امور بانوان مرکز گزارشی یکساله از فعالیتهای انجام شده در امور بانوان مرکز را ارائه نمود .
??سپس دکتر پهلوانیان مدیر کل مرکز ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) درمورد شخصیت والای آن حضرت صحبت کرد و با بیان روایتی گفت : همه ما باید در هر حال شاکر نعمات خداوندی بوده و سعی کنیم هم انرژی مثبت بگیریم وهم به دیگران هدیه کنیم .
??حجت الاسلام صداقت کشفی قائم مقام مرکز نیز ضمن تبریک در خصوص شخصیت والای حضرت زهرا (س) و زن در اسلام به روایتی از زندگانی آن حضرت اشاره کرد .
??در پایان دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا و سیما و قائم مقام مرکز با اهداء شاخه گل از بانوان  تقدیر کردند و همچنین در این مراسم از مادران شهید امیری و شهیدان اخباریه نیز تجلیل شد

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.