جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

صدا و سیمای مرکز یزد به استقبال عید سعید فطر می رود

صدا و سیمای مرکز یزد


صدا و سیمای مرکز یزد به مناسبت فرارسیدن عید فطر با ویژه برنامه های مختلف به استقبال عید سعید فطر می رود.

صدا و سیمای مرکز یزد به استقبال عید سعید فطر می رود

??به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکزیزد : ????معاونت سیمای شبکه یزد برنامه " یزدا" را ویژه عید سعید فطر را شنبه و یکشنبه  از ساعت 21 تا 22 به تهیه کنندگی و اجرای عباس گلرسان بطور زنده از شبکه یزد و شبکه "شما" و همچنین ویژه برنامه پخش زنده نماز عید سعید فطر از ساعت 7 تا 9 صبح روز عید از آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد (ص) به امامت آیت ا... ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را به سمع و نظر مردم دارالعباده استان یزد می رساند.
????معاونت صدای مرکز یزد نیزویژه  برنامه "عید بندگی" را در روزعید فطر از ساعت6الی 8 صبح با حضور کارشناسان مذهبی و موضوع فطریه ،  قطعات طنز نمایشی-  ترانه های شاد- مسابقه- ارتباط تلفنی با مسئولان- پیامکهای مردمی ، آداب نماز عید فطر وپخش گزارش زنده از حضور نمازگزاران و ارتباط با گزارشگر از آیتمهای برنامه عیدانه می باشد. عیدبندگی به تهیه کنندگی حسین شفیع و گویندگی فاطمه زارع و گزارشگری محمدحسین آقایی یکشنبه4 خرداد از رادیو یزد پخش می شود.
♦️♦️همچنین در روز یکشنبه4خرداد روزعیدفطر ویژه برنامه "عیدانه "از ساعت9 الی11 به تهیه کنندگی نسرین وافی و گویندگی ناهیدفرجی،محمدمیروکیلی و گزارشگری محمدرضا اطمینان و دوشنبه 5خرداد ازساعت9الی11به تهیه کنندگی حمیدطلایی وگویندگی مسعودخاکی ومهدیه شریفی وگزارشگری حمیدطلایی بطور زنده از رادیو یزد پخش می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.