جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

????شبکه یزد در رحلت پیامبر ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) به سوگ می نشیند

صدا و سیمای مرکز یزد


???? معاونت سیمای مرکز یزد به مناسبت رحلت پیامبر شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) برنامه‌های مختلفی را تقدیم بینندگان می‌کند.

????شبکه یزد در رحلت پیامبر ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) به سوگ می نشیند

??☑ به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد: برنامه " حسینییه ایران" پنج شنبه 24/07/99به مناسبت رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)  از ساعت 9 تا اذان ظهر به تهیه کنندگی و اجرای سید عباس امام با پخش عزاداری های سال گذشته و همچنین ساعت 12 تا 13  به تهیه کنندگی منصور حکیم آبادیان ، برنامه " حسینییه ایران " شنبه 26/07/99 به مناسبت شهادت امام رضا (ع) از 9 تا اذان ظهر به تهیه کنندگی منصور حکیم آبادیان با پخش مراسم ویژه شهادت از میدان امیرچخماق یزد با حضور مداحان اهل بیت و سخنرانان مذهبی ، برنامه " اینجا خیمه ای برپاست " به تهیه کنندگی مجید دهقان نیری و مسعود حکام زاده با حضور سخنران کشوری حجت الاسلام والمسلمین محمد علی منتظری و مداح کشوری حاج حیدر خمسه از مدینه العلم کاظمیه (واقع د ربلوار مدرس یزد) از ساعت 20:30 تا 21:30 ، پخش سیما نیز زیارت امام حسن (ع) بعد از اذان ظهر و مغرب پنج شنبه 24/07/99 ، زیارت اما رضا (ع) بطور زنده از حرم رضوی بعد ازاذان ظهر و مغرب شنبه 26/07/99 ، فیلم سینمایی " محمد رسول ا... " ساعت 23 پنج شنبه 24/07/99 و تکرار آن 8 و 14 جمعه 25/07/99 ، فیلم سینمایی " مسافر شب " جمعه 25/07/99 ساعت 23 و تکرار آن ساعت 14 شنبه 26/07/99 و همچنین مستند " خانه حاج علی اکبر " به تهیه کنندگی سیده معصومه پورحسینی و کارگردانی محسن عباسی سرچشمه  پنج شنبه 24/07/99 به سمع و نظر مخاطبان رسانه استانی می رساند.????

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.