سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

موردی از کرونای انگلیسی در یزد مشاهده نشده - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما یزد،

موردی از کرونای انگلیسی در یزد مشاهده نشده


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد: مردم برای جلوگیری از ابتلا به کرونای انگلیسی به جای یک ماسک از دوماسک استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما یزد،

 نوری شادکام در ارتباط زنده با خبر ۲۰ شبکه یزد با اشاره به اینکه شهر‌های میبد، اشکذر و بافق در وضعیت آبی و بقیه شهر‌ها در وضعیت زرد هستند، گفت: خوشبختانه تاکنون موردی از ابتلا به کرونای انگلیسی در استان یزد مشاهده نشده است.


وی اضافه کرد: تست سه گروه از بیماران شامل کسانی که مجددا بیمار شده اند یا بیماری آن‌ها شدت بیشتری دارد و یا اینکه اخیر سفر خارجی داشده اند و بیمار شده اند برای تست کرونای انگلیسی به انستیتو پاستور فرستاده می‌شود.


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد ادامه داد: کرونای انگلیسی قدرت سرایت بالاتر، شدت بیشتر و بیشتر در اطفال و جوانان مشاهده می‌شود و تا واکسیناسیون ۷۰ درصد جمعیت باید نگران این ویروس خطرناک باشیم.


نوری شادکام با اشاره به اینکه در کشور ۲۴ مورد قطعی ابتلا به این ویروس مشاهده شده، گفت: مردم علاوه بر رعایت همه شیوه نامه‌های بهداشتی حتما به جای یک لایه ماسک از دولایه ماسک استفاده کنند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.