رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

موکول شدن محفل خاطره انقلاب به زمان دیگری - نمایش محتوای خبر

 

 

جدیدترین اخبار

به دلیل درگذشت همسر شهید پاکنژاد


محفل خاطره انقلاب که قرار بود شامگاه 29 فروردین برگزار ‌شود، به دلیل درگذشت همسر شهید دکتر سیدرضا پاک‌نژاد و هم‌زمانی این محفل با مراسم ترحیم ایشان در مسجد حظیره، به زمان دیگری موکول شد.

به دلیل درگذشت همسر شهید پاکنژاد

 کوچک زادهرئیس حوزه هنری ،از تعویق زمان برگزاری «محفل خاطره انقلاب» در جوار مزار شهید محراب آیت‌الله صدوقی(ره) خبر داد و افزود: متأسفانه باخبر شدیم همسر شهید هنرمند دکتر سیدرضا پاک‌نژاد از پیشگامان انقلاب و یار شهید محراب آیت‌الله صدوقی(ره)، دارفانی را وداع گفته است.

وی افزود: به علت همزمانی «محفل خاطره انقلاب» با مراسم ترحیمی که از طرف نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و استاندار یزد در مسجد حظیره برگزار خواهدشد، به احترام این بانوی بزرگوار که عمری در راستای تربیت قرآنی ‌نوجوانان این دیار گام برداشته، برگزاری محفل مذکور به زمان دیگری که متعاقبا اعلام می‌گردد موکول شد.

بانو زهرا سیمین دخت کنی همسر شهید سرافراز دکتر سید رضا پاکنژاد در سن 80 سالگی بر اثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت.

مراسم تشییع پیکر وی پنجشنبه 29 فروردین ساعت 16:30 از پایگاه انقلاب مسجد روضه محمدیه به سمت گلزار شهدای خلدبرین برگزار خواهد شد.

مجلس بزرگداشت ایشان از سوی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد پنجشنبه‌29 فروردین بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد روضه محمدیه برگزارمی شود.

شهید گران‌قدر «سید رضا پاک‌نژاد» از پزشکان حاذق و انقلابی یزد است که نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی و هدایت مردم یزد به همراه شهید محراب حضرت آیت‌الله صدوقی داشت و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به‌عنوان اولین نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی برگزیده شد و سرانجام در هفتم تیرماه 1360 در جریان انفجار حزب جمهوری اسلامی به همراه برادرش «سید محمد پاک‌نژاد» و آیت‌الله دکتر بهشتی ویاران باوفایش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

کتاب «اولين دانشگاه و آخرين پيامبرصلي الله عليه و آله و سلم» اثر ماندگار این شهید والامقام است که مرجع بسیاری از محققان در حوزه های مختلف علمی و مذهبی است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.