جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

همایش بهیافتِ هنرمندانه دور ریختنی ها،بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،

همایش بهیافتِ هنرمندانه دور ریختنی ها،بزودی


نخستین همایش علمی بهیافتِ هنرمندانه دوریختنی ها، با عنوان " زمین تنها نیست" در یزد، برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،

 نخستین همایش علمی بهیافت هنرمندانه دوریختنی ها، با عنوان "زمین تنها نیست" با هدف آموزش شهروندی و به منزله توجه به کاهش زباله، باز مصرف و بازیافت دورریختنی ها به جهت فرهنگسازی و حفظ محیط زیست و نه به زباله و پلاستیک، به همت کانون پرورش فکری استان، انجمن هنرهای تجسمی و سازمان فرهنگی اجتماعی  ورزشی شهرداری یزد، دهم اردیبهشت 98، از ساعت 9 تا 11 صبح در محل سالن آمفی تئاتر کتابخانه وزیری برگزار خواهدشد.

گفتنی است، یکی از فعالیت های پررونق و پرطرفدار در بین اعضای کانون پرورش فکری به ویژه اعضای پسر نوجوان، فعالیت دورریختنی است که زیرمجموعه فعالیت  کاردستی است و به نوعی جزو فعالیت های چهل و دوگانه کانون، به حساب می آید.

نکته مهم این که، کانون پرورش فکری به عنوان ناشر در حوزه کودک و نوجوان، تاکنون کتاب دورریختنی ها را، در سه شماره با ایده پردازی و هنرمندی عیسی حجت ،  منتشر کرده و به دلیل استقبال خوب و بهره مندی از این کتاب، در شمارگان بالایی، به چاپ رسیده است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.