رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

همایش بین المللی پیرغلامان ،به زودی در یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز یزد،

همایش بین المللی پیرغلامان ،به زودی در یزد


همایش پیر غلامان و ذاکران سید الشهدا ء(ع) هفته اول شهریور ماه در یزد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز یزد،

آقای طالبی استاندار یزد در نشست هماهنگی برگزاری این همایش گفت: برگزاری این همایش بهترین موقعیت جهت شناساندن استان یزد به عنوان حسینیه ایران و همچنین شهر جهانی یزد به جهانیان است.

رئیس صدا و سیمای مرکز یزد در این نشست به تحویل پرچم مطهر گنبد حرم امام حسین (ع) به یزد وتفاهم نامه صورت گرفته بین استانداری و صدا و سیما اشاره کردوخواستار همکاری دستگاه‌های مربوطه جهت برگزاری هر چه با شکوه تر این همایش  بین المللی شد.
معرفی اعضای ستاد اجلاس ، دعوت مدعوین و پیر غلامان و ذاکران و شعرای آئینی ، برگزاری و برنامه ریزی جامع و نحوه عزاداری و نخل برداری ، استفاده از تمام ظرفیت های دولتی و مردمی ، تعیین کار گروه جلسات و کمیته های مردمی ، دعوت از میهمانان خارجی با دید وسیع و آگاهانه و برنامه ریزی منسجم جهت تامین هزینه ها در برگزاری این همایش از مواردی بود در این نشست مطرح شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.