جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

همایش فرهیختگان میبدی –بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

به گزارش خبرگز اری صدا وسیما مرکز یزد ،

همایش فرهیختگان میبدی –بزودی


سوم فروردین ماه همایش فرهیختگان میبدی سراسر کشور در میبد برگزار می شود .

به گزارش خبرگز اری صدا وسیما مرکز یزد ،

دبیر همایش فرهیختگان میبدی گفت: طبق سنوات گذشته سوم فروردین ماه همایش فرهیختگان میبدی در هتل کریاس پلاس برگزار خواهد شد.
  کمال بیکی گفت  : در این مراسم   خبگان گردهم  می‌آیند تا دیداری تازه کنند و از پیشرفت‌های علم در حوزه تخصصی خود بگویند و به اشتراک بگذارند و زمینه‌های همکاری و هم افزایی را بررسی کنند.
وی  با اشاره به اینکه این مراسم از سال ۷۴ تاکنون با محوریت پزشکان برگزار می‌شده است افزود: نمایشگاه کتاب‌های مولفین میبدی، میراث فرهنگی، نخبگان آموزش و پرورش وصنایع از برنامه‌های جنبی این مراسم است.
وی اظهار داشت : در بین شرکت کنندگان تاکنون پزشکان طراز اول کشوری، معاونین وزیر، دانشمندان رشته‌های مختلف در دانشگاه‌های معتبر جهان، سفرا و فرمانده ناو شکن، برگزیدگان رتبه‌های بالای کنکور سراسری، مخترعین و مکتشفین، فرهنگ پژوهان و صنعتگران میبدی تبار ممتاز کشور حضور یافته اند و از بین آن‌ها هر سال ده چهره ماندگار معرفی و تقدیر شده اند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.