جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

ویژه برنامه حماسه حضور در رادیو یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

جدیدترین اخبار


ویژه برنامه حماسه حضور در رادیو یزد


ویژه‌برنامه «حماسه حضور» جمعه2 اسفند از اولین ساعات شروع رأی‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از رادیو یزد پخش می‌شود.

ویژه برنامه حماسه حضور در رادیو یزد

ویژه برنامه حماسه حضور در رادیو یزد

 

 

ویژه‌برنامه «حماسه حضور» جمعه2 اسفند از اولین ساعات شروع رأی‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از رادیو یزد پخش می‌شود.

 

"به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز یزد" ویژه‌برنامه «حماسه حضور» در جمعه 2 اسفند، ضمن ارتباط با شهرستان های استان یزد، شنوندگان را با شور انتخاباتی همراه می‌کند.

همچنین با ارتباط با ستاد انتخابات کشور، آخرین اخبار و اطلاعات انتخابات مجلس شورای اسلامی را به اطلاع شنوندگان می‌رساند.

ویژه‌ برنامه زنده «حماسه حضور» با حضور6گروه  از رادیو یزد در ساعتهای 7تا10:30،10:30تا14،14:30تا17،17تا20،20تا پایان رای گیری و گروه مستقر در استانداری ازساعت7تا پایان رای گیری با عوامل ویژه به تهیه کنندگی حمیدرضا امیری،فاطمه دانایی،راضیه دهقانی زاده،نعیمه توکلی،محمدجلال اقتصادی و حمید طلایی و گویندگی سعیدطالبی پور،الهه دهقانپور،امیدحسین مرشدی،فاطمه زارع،ناهید فرجی،محبوبه زارعیان،مسعود خاکی،ظهیرالدین فاریابی،محمدمیروکیلی،مهدیه شریفی و گزارشگری محمدحسین آقایی،مژگان سازنده،زهرا دهقانی زاده بطور زنده از ساعت 7:30 تقدیم شنوندگان رادیو یزد می‌شود.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.