جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

17 تیرماه آغاز اعزام کاروانهای حج تمتع در یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگر یک مطلب

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما یزد،

رییس دفتر شورای نگهبان در استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه تا ۲۱ دی ماه هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان، اعم از آن‌هایی که تائید شدند یا آن‌هایی که تائید نشدند را انجام می‌دهد گفت: ۲۲ دی ماه نتیجه کار هیات‌های نظارت از طریق فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.امکان ارائه اطلاعات در مورد نامزد‌های انتخابات از سوی شهروندان

حجت الاسلام محمدی افزود: کسانیکه در این مرحله رد صلاحیت شوند می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند و شورای نگهبان به مدت ۲۰ روز فرصت دارد شکایت آن‌هایی که در هیات‌های نظارت رد شدند را رسیدگی کند.
وی در ادامه با بیان این که بررسی صلاحیت افراد در هیأت‌های نظارت انتخابات متناسب با مدارک مستند و قطعی انجام می‌شود و شایعات هیچ سندیتی برای ناظرین در این حوزه ندارد، گفت: صلاحیت نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اساس گزارش دریافتی از مراکز چهارگانه نیروی انتظامی، دادگستری، اداره کل اطلاعات و پلیس بین الملل انجام می‌شود.
رییس دفتر شورای نگهبان استان یزد از شهروندان خواست تا درصورتیکه درخصوص هریک از داوطلبان مطلبی مشروط به اینکه مستند و دقیق باشد دارند، می‌توانند با مراجعه به هیئت نظارت دراستان یا شهرستان مربوطه ویا از طریق شماره تماس ۳۸۲۴۰۰۰۵ این اطلاعات را که به صورت محرمانه می‌ماند اعلام نمایند. 
محمدی گفت: چنانچه نظر هیأت اجرایی مبنی بر رد صلاحیت داوطلبان مورد تایید هیأت نظارت استان نیز باشد، هیأت نظارت مذکور موظف است در این خصوص نظر هیئت مرکزی نظارت را نیز کسب نماید.
محمدی گفت: هیأت نظارت استان در مورد صلاحیت سایر داوطلبان نیز نظر خود را به هیأت مرکزی نظارت اعلام می‌کند.
وی افزود: از مجموع ۲۳۹ نفر داوطلب ثبت نامی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد ۱۵ نفر انصراف دادند و ۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند.

دیدگاه‌ها

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم میر وب سایت:... بنیامین شهپر ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

بنیامین شهپر
امیدوارم یک بازیگر خوبه یزدی بشم

میر وب سایت:
سلام، انشاءلله
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۴۲

جدیدترین اخبار

مدیرکل حج و زیارت استان یزد:

17 تیرماه آغاز اعزام کاروانهای حج تمتع در یزد


علی اصغر شریفی :‌ امسال 405 زائر یزدی در قالب 25 کاروان زیارتی به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

مدیرکل حج و زیارت استان یزد:

 مدیرکل حج و زیارت استان یزد با اشاره به  این‌که پرواز کاروان حجاج از 17 تیرماه در استان یزد  آغاز و تا 22 تیر ادامه دارد، گفت:‌ تعداد کل کاروان‌های اعزامی از یزد 27 کاروان است که از این تعداد دو کاروان مربوط به زائران کرمانی و شیرازی است.
شریفی افزود: تعداد کل زائران یزدی بیت الله الحرام را 405 نفر است که آمار تفکیک زائران بعد از نهایی شدن لیست اعزام منتشر می‌شود.
مدیرکل حج و زیارت استان یزد از راه‌اندازی غرفع سوغات حجاج را از جمله اقدامات در دستور کار این اداره کل خبر داد و گفت:‌ این نمایشگاه با توجه به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی افتتاح می‌شود.
شریفی جلوگیری از بازارگردی حجاج در عربستان سعودی را از دیگر اهداف نمایشگاه سوغات حجاج در یزد اعلام کرد وافزود : این نمایشگاه از دوم تا 11 تیرماه در محل اداره کل حج و زیارت استان یزد دایر است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.