رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

باید دست‌های پنهانی که اجازه نمی‌دهند کشور ما رشد کند را کنار بزنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه یزد :


امام جمعه یزد با اشاره به اینکه باید دست‌های پنهانی که اجازه نمی‌دهند کشور ما رشد کند را کنار بزنیم و باور کنیم که با استفاده از استعدادهای جوانان و نوجوانان می‌توانیم به رشد اقتصادی و کیفیت بالای محصولات برسیم.

امام جمعه یزد :

به گزارش  خبرگزاری صدا وسیما ،آیت‌الله محمدرضا ناصری  با بیان اینکه یکی از راه‌های تثبیت انقلاب این است که مردم هم انقلاب و هم اهداف آن را بشناسند، اظهار داشت: با توجه به اینکه نسل جدید شناخت کمی از انقلاب دارند باید اقدامات جدی برای معرفی انقلاب، دستاوردها و اهداف آن به نسل جوان انجام شود.
وی  افزود : هنوز بسیاری از مردم عظمت انقلاب و کار بزرگی که برای حاکمیت نظام اسلامی در کشور انجام شد را نمی‌دانند و علاوه بر این، در فضاهای مجازی برخی افراد معاند دستاوردهای انقلاب را وارونه جلوه می‌دهند.
خطیب جمعه یزد  اشاره کرد : اگر امروز همه ما در مسیر شناساندن اهداف انقلاب قدم برنداریم خیانت کرده‌ایم زیرا انقلاب ما باید در دنیا شناخته شود.
 آیت الله ناصری گفت : متأسفانه مسؤولان فرهنگی خارج از کشور ما معترفند که نسبت به معرفی دین و انقلاب به دنیا و فرهنگ‌های دیگر کشورها، کوتاهی کرده‌اند و این کار را به درستی انجام نداده‌‌اند.
خطیب جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت حماسه 9 دی، از مردم یزد به خاطر حضور در مراسم 9 دی تشکر  کرد و افزود: مردم در جای‌جای ایران اسلامی از جمله استان یزد با حضور خود بصیرت و حمایتشان از ولایت را بار دیگر به دنیا نشان دادند و فتنه‌ها را محکوم کردند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نشست‌های سه‌جانبه ترکیه، روسیه و ایران بیان کرد: امیدوارم سیاستمداران و نظامیان ما مراقب باشند زیرا دشمن بسیار دسیسه‌گر است و مراقب باشند سران کشورها با هم و پنهانی متحد نشوند و علیه کشور ما اقدامی کنند و مسؤولان ما نیز حرکتی انجام دهند که دوباره باعث پشیمانی شود.
https://telegram.me/yazdiribnews
کانال  رسمی خبرگزاری صدا وسیما یزد