جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

مجله انقلاب - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه مجله انقلاب برنامه ویژه دهه فجر است که در این ایام به جای برنامه پنج دری از رادیو یزد پخش می شود.این برنامه به انعکاس رویدادها و خاطرات انقلاب 1357 در قالب بخش های متنوع می پردازد.مجله انقلاب را می توانید از 12تا 22 بهمن ماه رأس ساعت 18:30 به مدت 120 دقیقه بشنوید.

 

تهیه کنندگان: فاطمه دانایی، راضیه دهقانی زاده

گویندگان: فاطمه زارع، حسین درستکار، امید حسین مرشدی، محبوبه زارعیان

نویسنده: فاطمه دانایی، مهدیه حسین مرشدی

گزارشگر: محمد حسین آقایی

 

برنامه مجله انقلاب برنامه ویژه دهه فجر است که در این ایام به جای برنامه پنج دری از رادیو یزد پخش می شود.این برنامه به انعکاس رویدادها و خاطرات انقلاب 1357 در قالب بخش های متنوع می پردازد.مجله انقلاب را می توانید از 12تا 22 بهمن ماه رأس ساعت 18:30 به مدت 120 دقیقه بشنوید.

انعکاس پیوند مردم  و تبیین حضور گسترده و جهادی در صحنه ها و برهه های حساس انقلاب و نظام  محور اصلی رسالت رسانه در دهه فجر است. لذا باید در پوشش رویدادها و حماسه هایی که مردم در آنها نقش آفرینند از هیچ کوششی دریغ نشود .

پرداختن به مناسبت های انقلابی به ویژه دهه فجر گامی در راستای انتقال اندیشه و فرهنگ انقلاب به نسل جوان و نوجوان است و نقش صدا و سیما برای آگاهی بخشی اصولی و عمیق، اندیشه های امام خمینی (ره) و فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، بسیار مهم است . رسانه ها باید به مستند سازی ارزش های انقلابی و مردمی بیشتر توجه کنند. بنابراین رادیو به عنوان یک رسانه جمعی و پر مخاطب به مستندسازی ارزش های انقلابی و مردمی توجه ویژه دارد و سعی دارد با تهیه برنامه های ویژه ایام دهه فجر، رویدادها و اتفاقاتی که به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد را به بهترین و مناسب ترین شکل به مخاطب خود به خصوص مخاطبان جوان انتقال دهد.

برنامه مجله انقلاب برنامه ایست اجتماعی و در عین حال تفریحی با فضایی شاد و پر انرژی و با بخش های مختلف مسابقه، سینما و انقلاب،خاطرات انقلاب در یزد، صدای خاطره، ترانه های خاطره انگیز انقلاب، نمایش با موضوع پیروزی انقلاب، نمایش طنز، معرفی شهدای انقلاب در یزد، معرفی مساجدی که بیشترین فعالیت انقلابی داشته اند، مصاحبه با افراد مؤثر در انقلاب در استان یزد، عناوین خبری روزنامه های زمان پیروزی انقلاب درباره استان یزد.

سال تولید: 1398