جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

اثر انگشت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اثر انگشت

Loading the player...

اثرانگشت برنامه ای گفتگو محور است در خصوص انتخابات شوراهای شهر و روستا که با حضور کارشناسان و دانشجویان در حوزه های مختلف شهری به بحث و تبادل نظر می پردازد .

در اصل یکصدم قانون اساسی آمده است: برای پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی،اقتصادی،عمرانی،بهداشتی،فرهنگی آموزشی و سایر امور رفاهی از طریق همکاری مردم با توجه به مقتضیات محلی اداره امور هر روستا،بخش،شهر،شهرستان یا استان با نظارت، شورایی به نام شورای ده،بخش،شهر،شهرستان یا استان صورت می گیرد که اعضای آن را مردم همان محل انتخاب می کنند.
نقش شوراهای اسلامی در اداره جامعه بر شهروندان پوشیده نیست و ورود اهل فضل و دانش و متخصص و کارآمد در شوراهای اسلامی شهرو روستا برای خدمت به مردم اهمیت فراوان دارد بنابراین کسانی که می خواهند وارد شوراهای اسلامی شوندعلاوه بر داشتن شرایط عضویت در شوراها باید به قوانین و مقررات اداره شهر و روستا آشنا بوده و بتوانند وظایف خو درا به درستی انجام دهند.
برنامه میزگرد دانشجویی با حضور دانشجویان بسیجی استان و با موضوع مطالبه گری از شورای شهر آینده و معضلات شهری ازساعت 22 هر شب در 9 قسمت 35 دقیقه ای در ایام انتخابات از شبکه تابان صداوسیما مرکز یزد پخش خواهد شد.

این برنامه با حضور دانشجویان استان و کارشناسان صاحب نظر در حوزه شهر و شهرداری ها مسائلی نظیر عدالت شهری، فرهنگ و معضلات اجتماعی شهر، بهداشت و سلامت شهروندان، معماری شهری و بافت قدیم و جدید شهری و... را مورد بررسی و گفتگو قرار میدهد.

سال تولید: 1396

تهیه کننده : محمد رضا طایفی

کارگردان : محسن غلامزاده 

مجری : محسن فلاح 

تصویربردار : فرهاد چراغی - محمد رضا کشفی - مریم صادقی

صدا بردار : مرضیه حسن زاده 

تدوینگر : سعید دهقان منشادی نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0