رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

اجرای برنامه متنوع فرهنگی و شاد در ایام نوروز در مهریز - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،


رئیس شورای شهر مهریز: رادیو کوه ریگ در عصر روزهای تعطیل وبرنامه های متنوع فرهنگی توسط هنرمندان بومی مهریزی در ایام نوروز در پارک کوثر و کوهریک و تفرجگاه غربالبیز اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد،

رئیس شورای شهر مهریز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهر به بخشی از اقدامات شورای شهر و شهرداری در آستانه سال نو در راستای خدمات رسانی به شهروندان مهریزی و مسافران خبر داد وگفت:
خرید 30هزار گل فصلی و کاشت ان در میدان های سطح شهر کاشت شده و طی ماه اخیر در میدان شهید صدوقی، بلوار دانشگاه، خیابان دی به سمت غربال بیز و خیابان امام حسن مجتبی به سمت بلوار خاتم‌الانبیاء حدود ۱۰۰۰ اصله درخت کاشته شده و 60عدد نیمکت خریداری و در پارکها نصب و روشنایی در چند نقطه از سطح شهر در حال انجام و یا تا پایان سال انجام می شود.
مهدی زارع بیدکی افزود:راه‌اندازی رادیو کوه ریگ در عصر روزهای تعطیل و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی  توسط هنرمندان بومی مهریزی در ایام نوروز در پارک کوثر و کوهریک و تفرجگاه غربالبیز از برنامه‌های شورای شهر در ایام نوروز است.
زارع بیدکی تصریح کرد:امسال برای تفرجگاه غربال بیز از مسافران ورودی دریافت نمی‌شود و اداره این منطقه تفریحی و برپایی غرفه‌های مختلف غذایی و فرهنگی و هزینه‌های جاری آن به دهیاری روستای مدوار و افراد بومی آن منطقه واگذارشده است.