حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

اجرای طرح رایگان نوروزی امداد خودرودر یزد - بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

سیدمهدی حسینی نیری:


رانندگان برای بهره مندی از طرح ویژه نوروز عدد 44 را به شماره 0216421 ارسال کنند.

سیدمهدی حسینی نیری:

سیدمهدی حسینی نیری از آغاز طرح نوروزی امداد خودروهای کشور از ۲۵ اسفند تا ۲۵فروردین خبر داد و گفت: در این طرح 43شرکت زیرمجموعه انجمن صنفی امدادخودرو با 3400خودروی امدادی در 31 استان کشور آماده خدمت رسانی (حمل و امداد فنی) به مردم هستند.
وی گفت: همه مسافران نوروزی قبل از سفر می توانند با ارسال عدد ۴۴ به سامانه پیامکی ۰۲۱۶۴۲۱ اقدام به دریافت کد سریال خدمات نوروزی رایگان کنند.
حسینی  افزود: اگر خودروی مسافران نوروزی در سراسر کشور دچار مشکل شود مردم می توانند به صورت 24ساعته با شماره های تلفن 02153891 و02153892 و 1593 تماس بگیرند تا نزدیک ترین امداد خودرو به محل خرابی ماشین اعزام شود.
وی ادامه داد: درصورتی که مسافران نوروزی از کیفیت خدمات ارائه شده و یا هزینه های تعمیرات شکایتی داشته باشند می توانند به این دو شماره تلفن و همچنین شماره تلفن 24ساعته، 02153891 تماس بگیرند و شکایت خود را ثبت کنند.
حسینی  با بیان اینکه این خودروها همگی دارای نشان تعاونی امداد خودروی کشور هستند و تعمیرکاران آنها باید پوشش متحدالشکل قرمز رنگ به تن داشته باشند گفت: از امروز با هماهنگی واحدهای گشت و نظارت این انجمن و سازمان تعزیرات حکومتی در استان های مختلف گشت مشترک خود را برای جلوگیری از تخلف در همه استان ها آغاز می کنند.
رئیس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور افزود: این طرح برای نخستین بار از 25 اسفند تا 25فرودین در سراسر کشور اجرا می‌شود.
وی گفت: رانندگان برای بهره مندی از طرح ویژه نوروز عدد 44 را به شماره 0216421 ارسال کنند.