رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

اجرای طرح نوروزی راهداری و پلیس راه - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:


طرح نوروزی اداره راهداری و پلیس راه از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین در سطح استان یزد اجرا می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد ، با اشاره به آغاز طرح نوروزی گفت: طرح نوروزی یک هماهنگی و هم اندیشی برای ارتقای خدمات رسانی به مردم استان است.
علیخانی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی یزد و ثبت بیشترین تردد در ایام نوروز ، تمام گشت‌های راهداری از آماده باش کامل برخوردارند.
وی گفت : با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه ،  استان یزد رتبه اول کشور را در کاهش حوادث در محور‌های برون شهری و رتبه دوم کشور را در کاهش حوادث درون شهری و روستایی کسب کرده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد افزود : ترمیم و بازسازی علائم آسیب دیده ،  آسفالت جاده‌ها و کنترل دروازه‌های شهر و حفظ حریم راه‌ها و بازدید از اماکن بین راهی از جمله اقداماتی است که قبل از عید نوروز به وسیله راهداری در حال انجام است.
فرمانده پلیس راه استان گفت: از سال ۹۰ تا پایان سال۹۵ کاهش حوادث جاده‌ای گزارش شده اما متاسفانه در سال ۹۶ این آمار افزایش یافت و  خوشبختانه در سال ۹۷ با تلاش دستگاه‌های استان این آمار، کاهش چشمگیری پیدا کرد.
سرهنگ قانعی با اشاره به استقرار کنترل نامحسوس در محور‌های استان گفت : برای اجرای طرح کنترل نامحسوس سه میلیون تومان اعتبار گذاشته شده با ۱۸ تیم خودروی نامحسوس که در طول طرح نوروزی جهت کاهش حوادث رانندگی استفاده می‌شود.
سرهنگ قانعی استقرار واحد‌های گشتی ، ایستگاه‌های صلواتی در ورودی شهر و پخش بروشور اطلاعات استان از دیگر اقداماتی است که در طول اجرای طرح انجام می‌شود .