رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

اجلاس شانزدهم - نمایش محتوای صدا

 

 


ما در اينجا گرد آمده‌ايم تا به هدايت و كمك پروردگار، حركت و جريانى را كه در شش دهه‌ى قبل با هوشمندى و موقعيت‌شناسى و شجاعت چند تن از رهبران سياسىِ دلسوز و مسئوليت‌پذير پايه‌گذارى شد، به اقتضاى موقعيتها و نيازهاى امروز جهان ادامه دهيم و بلكه به آن جانى تازه و تحركى دوباره ببخشيم. اسلام به ما آموخته است كه انسانها با وجود ناهمگونيهاى نژادى و زبانى و فرهنگى، فطرت همسانى دارند كه آنها را به پاكى و عدالت و نيكوكارى و همدردى و همكارى فرا ميخواند و همين سرشت همگانى است كه اگر از انگيزه‌هاى گمراه‌كننده به سلامت عبور كند، انسانها را به توحيد و معرفت ذات متعالى خداوند رهنمون ميگردد. ( سخنان مقام معظم رهبري ) با توجه به تحولات اخير و موج بيداري اسلامي كه در بسياري از كشورهاي منطقه‌ خاورميانه رخ داده است، جبهه استكبار در يك بعد انفعالي قرار گرفته و با توجه به تلاش جبهه متحد نظام سلطه براي منزوي كردن ايران اسلامي، برگزاري اين اجلاس در تهران از اهميت بسزايي برخوردار است.خوشبختانه جنبش عدم تعهد با 120 عضو رسمي، 15 كشور ناظر و 10 سازمان بين‌المللي ناظر به عنوان دومين تشكل فراملي در جهان مطرح است و از جمله عملكرد مثبت آن اين است كه در بحث فناوري و انرژي هسته‌اي ، هميشه جزو مدافعان حقوق حقه‌ي ملت ايران بوده است. برگزاري اين اجلاس با ابعاد گسترده و با حضور كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد، نه تنها خط بطلاني براي انزواي دشمنان ايران است، بلكه كشورمان را در كانون توجهات جهاني قرار مي‌دهد.رياست سه ساله ايران بر مهمترين سازمان فرا ملي پس از سازمان ملل، از منظر بين‌المللي بسيار پر معنا است و مي‌تواند منشأ حركت‌هاي برجسته‌اي براي كشورمان باشد. برگزاري موفق و مطلوب اين اجلاس در ايران براي دشمنان كشورمان غير قابل تحمل و دشوار است. بنابراين تلاش مي‌كنند تا با منصرف كردن كشورهاي عضو جنبش براي حضور در اجلاس، كيفيت برگزاري آن را كاهش دهند. اجلاس شانزدهم ويژه برنامه اي به مناسبت برگزاري شانزدهمين اجلاس سران كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد در ايران است كه معاونت صداي مركز يزد اقدام به توليد آن كرده است . اين برنامه مراسم سخنراني مقام معظم رهبري در اجلاس را پوشش و انعكاس مي دهد . همچنين  كارشناس برنامه نيز در خصوص اجلاس صحبت مي كند و شنوندگان مي توانند هم از طريق تلفن و هم پيامك با نظراتشان برنامه را همراهي كنند . آيتم هاي اين برنامه : سخنان رهبري - كارشناس - سرود هاي ملي - تلفن - پيامك و .... عوامل برنامه : تهيه كننده : خانم دهقاني زاده گوينده : خانم زارع ويژه برنامه اجلاس شانزدهم به مناسبت برگزاري شانزدهمين اجلاس سران كشورهاي جنبش عدم تعهد در ايران در روز پنجشنبه به مدت 2 ساعت از ساعت 10 صبح تا 12  از صداي مركز يزد پخش شد .
Loading the player...

ما در اينجا گرد آمده‌ايم تا به هدايت و كمك پروردگار، حركت و جريانى را كه در شش دهه‌ى قبل با هوشمندى و موقعيت‌شناسى و شجاعت چند تن از رهبران سياسىِ دلسوز و مسئوليت‌پذير پايه‌گذارى شد، به اقتضاى موقعيتها و نيازهاى امروز جهان ادامه دهيم و بلكه به آن جانى تازه و تحركى دوباره ببخشيم. اسلام به ما آموخته است كه انسانها با وجود ناهمگونيهاى نژادى و زبانى و فرهنگى، فطرت همسانى دارند كه آنها را به پاكى و عدالت و نيكوكارى و همدردى و همكارى فرا ميخواند و همين سرشت همگانى است كه اگر از انگيزه‌هاى گمراه‌كننده به سلامت عبور كند، انسانها را به توحيد و معرفت ذات متعالى خداوند رهنمون ميگردد. ( سخنان مقام معظم رهبري )


با توجه به تحولات اخير و موج بيداري اسلامي كه در بسياري از كشورهاي منطقه‌ خاورميانه رخ داده است، جبهه استكبار در يك بعد انفعالي قرار گرفته و با توجه به تلاش جبهه متحد نظام سلطه براي منزوي كردن ايران اسلامي، برگزاري اين اجلاس در تهران از اهميت بسزايي برخوردار است.خوشبختانه جنبش عدم تعهد با 120 عضو رسمي، 15 كشور ناظر و 10 سازمان بين‌المللي ناظر به عنوان دومين تشكل فراملي در جهان مطرح است و از جمله عملكرد مثبت آن اين است كه در بحث فناوري و انرژي هسته‌اي ، هميشه جزو مدافعان حقوق حقه‌ي ملت ايران بوده است.

برگزاري اين اجلاس با ابعاد گسترده و با حضور كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد، نه تنها خط بطلاني براي انزواي دشمنان ايران است، بلكه كشورمان را در كانون توجهات جهاني قرار مي‌دهد.رياست سه ساله ايران بر مهمترين سازمان فرا ملي پس از سازمان ملل، از منظر بين‌المللي بسيار پر معنا است و مي‌تواند منشأ حركت‌هاي برجسته‌اي براي كشورمان باشد.

برگزاري موفق و مطلوب اين اجلاس در ايران براي دشمنان كشورمان غير قابل تحمل و دشوار است. بنابراين تلاش مي‌كنند تا با منصرف كردن كشورهاي عضو جنبش براي حضور در اجلاس، كيفيت برگزاري آن را كاهش دهند.

اجلاس شانزدهم ويژه برنامه اي به مناسبت برگزاري شانزدهمين اجلاس سران كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد در ايران است كه معاونت صداي مركز يزد اقدام به توليد آن كرده است .

اين برنامه مراسم سخنراني مقام معظم رهبري در اجلاس را پوشش و انعكاس مي دهد . همچنين  كارشناس برنامه نيز در خصوص اجلاس صحبت مي كند و شنوندگان مي توانند هم از طريق تلفن و هم پيامك با نظراتشان برنامه را همراهي كنند .

آيتم هاي اين برنامه : سخنان رهبري - كارشناس - سرود هاي ملي - تلفن - پيامك و ....

عوامل برنامه :

تهيه كننده : خانم دهقاني زاده

گوينده : خانم زارع


ويژه برنامه اجلاس شانزدهم به مناسبت برگزاري شانزدهمين اجلاس سران كشورهاي جنبش عدم تعهد در ايران در روز پنجشنبه به مدت 2 ساعت از ساعت 10 صبح تا 12  از صداي مركز يزد پخش شد .