رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

اختیارات مدیران کل استان ها افزایش می یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:


قائم مقام وزير کشور از واگذاري اختيارات بيشتر به مديران کل استاني به منظور تسريع در روند رونق اقتصادي و تحقق سياستهاي اقتصاد مقاومتي خبر داد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما:

 مقيمي امروز در همايش آموزشي توجيهي انتخابات که با حضور فرمانداران و بخشداران استان يزد برگزار شد با اعلام اين خبر به اولويتهاي کار فرمانداران در اين زمينه اشاره کرد و گفت فرمانداران در خط مقدم تحقق برنامه هاي اقتصاد مقاومتي کشور نقشي مهم و اساسي دارند و بايد با بهره گيري از ظرفيتهاي موجود در پيشبرد اهداف اقتصادي دولت بويژه رشد 8 درصدي اقتصادي تلاش کنند .
معاون سياسي وزير کشور دستيابي به رشد اقتصادي از طريق ارتقاء بهره وري را از ديگر اولويتهاي کار فرمانداران دانست و برتوسعه سرمايه گذاري ، توليد ، کار افريني و ايجاد اشتغال با بهره گيري از تمامي ظرفيتهاي موجود تاکيد کرد .
مقيمي تامين امنيت و برنامه ريزي براي کاهش آسيبهاي اجتماعي و تامين معيشت مردم را از سياستهاي مهم دولت دانست و گفت  فرمانداران بايد در اين زمينه با جديت و مسئوليت گام بردارند .
 معاون سياسي وزير کشور با اشاره به انتخابات 29 ارديبهشت سال آينده گفت يکي از عوامل مهم موفقيت دولت در انتخابات 7 اسفند سال گذشته قانون گرايي ، عمل به قانون ، بيطرفي وتوجه به حق الناس بودن راي مردم بود و بدون شک اين  مهم از جمله عمل به قانون و بيطرفي در انتخابات سال آينده نيز مد نظر خواهد بود وبه هميمن منظور دوره هاي آموزشي براي  آشنايي بيشتر مجريان به قوانين  برگزار خواهد شد .
 استاندار یزد هم در اين نشست با اشاره به برگزاري انتخابات سال گذشته عمل به ضوابط و قوانين را مهمترين ويژگي اين انتخابات برشمرد و گفت توجه به بيطرفي و موضوع مديريت محلات و شهرها با توجه به برگزاري انتخابات شوراها در سال آينده از مسائل مهم و مورد توجه است . مير محمدي با اشاره به مشارکت خوب مردم استان در دوره های مختلف انتخابات  بر افزايش اعتماد مردم براي تامين مشارکت حداکثري مردم در انتخابات تاکيد کرد