Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

استاندار یزد با رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر کشور دیدار کرد

به‌منظور بررسی و تبادل‌نظر پیرامون وضعیت استان

روز پنج‌شنبه 23 مهرماه، نشست مشترک استاندار یزد، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد و جمعی از مسئولین این حوزه در دفتر استاندار یزد برگزار شد.
استاندار یزد در این نشست موقعیت جغرافیایی یزد در زمینه امداد و نجات را محوری خواند و گفت: استان یزد به‌واسطه قرار گرفتن در مرکز کشور و در محل تلاقی راه‌های مواصلاتی می‌تواند نقش مهم و محوری در بحث امداد و نجات سایر استان‌های کشور ایفا کند.
«سید محمد میرمحمدی» استقرار بالگرد امداد و نجات در استان یزد را ضروری دانست و تأکید تا در اسرع وقت زیرساخت‌های فراهم شده این اقدام مهم در استان یزد تکمیل شود و با همکاری سازمان امداد و نجات هلال‌احمر کشور، بالگرد مورد در نظر در یزد استقرار یابد.
استاندار یزد در پایان پیش‌بینی‌ها لازم در بحث امداد و نجات را امری ضروری دانست.
در ادامه این نشست مدیرعامل سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: خوشبختانه فضای خوب و زیرساخت مناسبی برای آشیانه بالگرد امداد و نجات و سایر موارد این بخش در یزد فراهم‌شده است و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این بالگرد تحویل استان یزد شود.
«ناصر چرخ‌ساز» افزود: وضعیت استان یزد در زمینه امداد و نجات مطلوب است و در نظر داریم با تقویت و پشتیبانی بیشتر و بهتر، یزد را به‌عنوان استان معین معرفی کنیم.