رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

آسماني - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

آسماني

Loading the player...

قرآن كريم در برگيرنده هدايت و سعادت انسان در دنيا و آخرت ميباشد و در تمام مراحل زندگي رهبر و راهنماي انسان به سوي كمال است. «اين قرآن به راهي هدايت ميكند كه مستقيمترين راههاست...» . كساني كه با قرآن مأنوسند به كمك قران حق را از باطل تشخيص ميدهند.قرآن كريم،انسان را به زندگي كردن با معيارها و ارزشهاي انساني و اسلام دعوت ميكند، قرآن مجيد عامل صعود به سوي بهشت ، مايه خرمي دلها، درياي بي كران معرفت و يگانه عامل توانگري است كه عامل اصلي هدايتگر و تربيت كننده افراد و جوامع بشري به سوي كمال و نيل به ارزشهاي اخلاقي وانساني است.

از آنجا كه اسلام، آيينى جهان‌شمول و قرآن نماينده و بسان قانون اساسى آن است، همگان بايد از محتواى كتاب آسمانى اسلام آگاه گردند و ساده‌ترين راه دستيابى به چنين هدفى «ترجمه» دقيق آن است، بنابراين، اهميت ترجمه قرآن برخاسته از اهميت، موقعيت و ويژگيهاى آيين اسلام است.توليد سيماي مركز يزد برنامه آسماني را در خصوص ترجمه آيات قران تهيه و توليد مي نمايد .  آسماني با قرائت آياتي چند از قران مجيد به ترجمه آن مي پردازد و نكته ها  و پيام هاي  آيات را نيز بيان ميكند .

اين برنامه با هدف ارشادي تربيتي با موضوع معارف به مدت 5دقيقه هر روز از سيماي شبكه تابان قبل از اذان مغرب به سمع و نظر بينندگان مي رسد .


گالري تصاوير :


 

 نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1