رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

آغاز گشت نوروزی استاندارد در بازار یزد - نمایش محتوای خبر

 

 

مديرکل استاندارد استان یزد:


گشت نوروزی اداره کل استاندارد استان به منظور نظارت بر واحد‌های صنفی در زمینه عرضه کالا‌های استاندارد در بازار یزد آغاز شد.

مديرکل استاندارد استان یزد:

مديرکل استاندارد استان یزد گفت: گشت نوروزي اداره کل استاندارد با همکاري اداره کل تعزيرات حکومتي، اتاق اصناف و سازمان صنعت معدن و تجارت تا 15فروردين ماه 98 ادامه دارد.
به گفته ماجدي در اين طرح ضمن بازرسي از واحدهاي صنفي با افرادي که کالاهاي مشمول استاندارد اجباري فاقد نشان استاندارد را در واحدهاي صنفي خود عرضه کنند برخورد خواهد شد.
رئيس شعبه سه تعزيرات حکومتي استان يزد نیز گفت: کليه واحدهاي صنفي و توليدي که کالاهاي قابل عرضه آنها مشمول استاندارد اجباري است بايد پروانه بهره برداري از استاندارد را بر روي کالاي خود داشته باشند.
مهاجريان گفت: بر اساس ماده 13 قانون تعزيرات حکومتي واحدهايي که اقدام به عرضه کالاهاي غيراستاندارد کنند جمع آوري و با آنها برخورد قضايي خواهد شد.
نائب رئيس اول اتاق اصناف استان هم گفت: در گشت نوروزي ا مسال 8بازرس اصناف با همکاري 50بازرس افتخاري از سازمان بسيج کار نظارت و رصد بازار شب عيد را بر عهده دارند.
ضيايي از واحدهاي صنفي خواست از عرضه کالاهاي مشمول استاندارد اجباري که فاقد نشان استاندارد هستند خودداري کنند و در صورت هر گونه تخلف شهروندان موارد را به شماره تلفن 36291719 اتاق اصناف استان اطلاع دهند.