رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

افشاي راز- نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


صدا وسیمای مرکز يزد برنامه ای به نام نمایش هفته را با داستانهاي مختلف تهیه و تولید مي کند . نمايش اين هفته با عنوان افشاي راز و به مناسبت ماه محرم توليد و پخش شده است . داستان از اينجا شروع مي شود كه محرم شروع شده و همه حال و هواي محرم و حسيني شدن دارند. حاجي هم كه بازاري معروف هست در بازار شروع كرده به پخش پارچه هاي مشكي كه در مغازه دارد . در همان موقع آقاي هرمزي كه او هم بازاري است و بيست سال است با حاجي همكار است همچنين مشكل مالي هم دارد از حاجي مي خواهد كه پارچه هاي مشكي را به مدت يك هفته در مغازه نگه دارد و ديرتر بفروشد تا پارچه مشكي در بازار كم شود و او بتواند گران تر بفروشد و به قول خودش دست و بالش باز شود و ضررش جبران شود ، آخه او و حاجي از فروشنده هاي نعروف پارچه مشكي هستند ولي حاجي مي گويد الان ماه محرم است و مردم به پارچه مشكي احتياج دارند يك هفته ديگر به پارچه مشكي چه احتياجي دارند و زير بار نمي رود . آقاي هرمزي همچنان حرف خودش را مي زند و مي خواهد حاجي را منصرف كند و مي گويد كه اين همه كار براي او انجام داده مثلا ستاره خانم كه الان دختر حاجي است را او به فرزند خواندگي حاجي در آورده است  و حالا هم كه وقت عروسيش است وگرنه همسر حاجي دچار افسردگي مي شد . خلاصه همه كارها را به رخ حاجي كشيد حاجي هم مي گويد من كه منكر رفاقتمون نيستم فقط كار ما خدمت به عزاداران امام حسين است و بعد از محرم و صفر عروسي ستاره است حتما تشريف بياوريد . آقاي هرمزي هم تهديد مي كند كه اگر حاجي پارچه ها را نگه ندارد او هم به خانواده داماد راز چندين ساله آنها كه ..... عو ا مل برنامه : تنظيم براي راديو : حميد طلايي صدابردار : علي دهقاني زاده تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي بازيگران : محمد جباري- ايرج مفيدي - شهره اشقولي - حميد طلايي - عليرضا سازگاري - فخر السادات طباطبايي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
افشاي راز- نمايش هفته

صدا وسیمای مرکز يزد برنامه ای به نام نمایش هفته را با داستانهاي مختلف تهیه و تولید مي کند . نمايش اين هفته با عنوان افشاي راز و به مناسبت ماه محرم توليد و پخش شده است .

داستان از اينجا شروع مي شود كه محرم شروع شده و همه حال و هواي محرم و حسيني شدن دارند. حاجي هم كه بازاري معروف هست در بازار شروع كرده به پخش پارچه هاي مشكي كه در مغازه دارد . در همان موقع آقاي هرمزي كه او هم بازاري است و بيست سال است با حاجي همكار است همچنين مشكل مالي هم دارد از حاجي مي خواهد كه پارچه هاي مشكي را به مدت يك هفته در مغازه نگه دارد و ديرتر بفروشد تا پارچه مشكي در بازار كم شود و او بتواند گران تر بفروشد و به قول خودش دست و بالش باز شود و ضررش جبران شود ، آخه او و حاجي از فروشنده هاي نعروف پارچه مشكي هستند ولي حاجي مي گويد الان ماه محرم است و مردم به پارچه مشكي احتياج دارند يك هفته ديگر به پارچه مشكي چه احتياجي دارند و زير بار نمي رود .


آقاي هرمزي همچنان حرف خودش را مي زند و مي خواهد حاجي را منصرف كند و مي گويد كه اين همه كار براي او انجام داده مثلا ستاره خانم كه الان دختر حاجي است را او به فرزند خواندگي حاجي در آورده است  و حالا هم كه وقت عروسيش است وگرنه همسر حاجي دچار افسردگي مي شد . خلاصه همه كارها را به رخ حاجي كشيد حاجي هم مي گويد من كه منكر رفاقتمون نيستم فقط كار ما خدمت به عزاداران امام حسين است و بعد از محرم و صفر عروسي ستاره است حتما تشريف بياوريد . آقاي هرمزي هم تهديد مي كند كه اگر حاجي پارچه ها را نگه ندارد او هم به خانواده داماد راز چندين ساله آنها كه .....

عوامل برنامه :

تنظيم براي راديو : حميد طلايي

صدابردار : علي دهقاني زاده

تهيه كننده و كارگردان : حميد طلايي

بازيگران : محمد جباري- ايرج مفيدي - شهره اشقولي - حميد طلايي - عليرضا سازگاري - فخر السادات طباطبايي

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .