رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

الفباي آباداني - نمایش محتوای صدا

 

 


آب الفباي آباداني و مايه رحمت است . با توجه به ظرفیت بالای رادیو در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب و با توجه به پوشش ۹۵ درصدی رادیو در سطح استان یزد و سهولت استفاده از این رسانه ملی در بین اقشار مختلف مردم مقرر شد، از این ظرفیت در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب استفاده شود . برنامه الفبای آبادانی بامشارکت آب وفاضلاب استان یزد و همکاری معاونت صدای مرکز یزد تهیه و تولیدمی شود ,این برنامه رادیویی شامل خبرهای کوتاه، مباحث کارشناسی، پخش گزارش مردمی، و... می‌باشد . الفباي آباداني هر هفته ميزبان يكي از مديران شركت آبفا است . در اين برنامه در خصوص صرفه جويي در آب و طرز درست مصرف كردن آب با حضور كارشناس صحبت مي شود و همچنين سعي مي شود به رفع مشكلات شهروندان پرداخته شود . اين برنامه با ساختار كلامي پيامي به مدت 20 دقيقه با موضوع اقتصادي و مخاطب عام روزهاي شنبه از ساعت 09:20 در خدمت شنوندگان عزيز است . عوامل الفبای آبادانی : تهیه کننده : اکرم السادات موسوی گوينده : اميد حسين مرشدي
Loading the player...
الفباي آباداني

آب الفباي آباداني و مايه رحمت است . با توجه به ظرفیت بالای رادیو در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب و با توجه به پوشش ۹۵ درصدی رادیو در سطح استان یزد و سهولت استفاده از این رسانه ملی در بین اقشار مختلف مردم مقرر شد، از این ظرفیت در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب استفاده شود . برنامه الفبای آبادانی بامشارکت آب وفاضلاب استان یزد و همکاری معاونت صدای مرکز یزد تهیه و تولیدمی شود ,این برنامه رادیویی شامل خبرهای کوتاه، مباحث کارشناسی، پخش گزارش مردمی، و... می‌باشد .

الفباي آباداني هر هفته ميزبان يكي از مديران شركت آبفا است . در اين برنامه در خصوص صرفه جويي در آب و طرز درست مصرف كردن آب با حضور كارشناس صحبت مي شود و همچنين سعي مي شود به رفع مشكلات شهروندان پرداخته شود . اين برنامه با ساختار كلامي پيامي به مدت 20 دقيقه با موضوع اقتصادي و مخاطب عام روزهاي شنبه از ساعت 09:20 در خدمت شنوندگان عزيز است .

عوامل الفبای آبادانی :

تهیه کننده : اکرم السادات موسوی

گوينده : اميد حسين مرشدي