رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

الف مثل الفبا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

الف مثل الفبا

Loading the player...

معمولا انسانهاي سردو گرم چشيده انسانهايي هستند كه در كوران حوادث زندگي آبديده شده اند و در هر مرحله اي از زندگيشان اگرچه سختيهايي را تحمل كرده اند و رنجها كشيده اند اما از قبل آن تجربياتي را كسب كرده اند كه به هيچ وجه قابل مقايسه با آنچه كه از دست داده اند نيست .

در برنامه « الف مثل الفبا » حسني يك شخصيت انيميشني است كه بسيار تنبل و تن پرور است و هر روز دير از خواب بيدار مي شود و مسير منزل تا مدرسه را معمولا سوار بر الاغ مي شود و با هدايت منفعلانه الاغ ،خود را ديرتر از همه بچه ها به مدرسه مي رساند . حسب اتفاق روزي الاغ مسير حركت خود را عوض مي كند و با پيشامد جديدي حسني را بر زمين مي اندازد و فرار مي كند ، از طرفي حسني تنبل با سگي مواجه مي شود كه قصد دارد اور را گاز بگيرد و اين الزام طبيعت حسني را وادار به فرار و دويدن از كوچه پس كوچه ها به سمت مدرسه مي كند و براي يك روز در طول عمرش با پاي پياده و دوان دوان به مدرسه مي رسد .

 

سال تولید: 1381

 

طراح : ابوالفضل دهقاني زاده -  محمد رضا طايفي

انيماتور : محمد ساعتچي

نويسنده ، فيلمبردار و تدوين : ابوالفضل دهقاني زاده

اسكن : حميد طايفي

تهيه كننده و كارگردان : محمود كلان تبارنمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1