رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

امانتي - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


ا مانتي عنوان برنامه نمايش هفته است كه  از صداي مركز يزد پخش شد . در اين نمايش كه به صورت طنز است مرد داستان ما با يك جعبه به خانه مي آيد و به همسرش مي گويد اين يك امانتي است كه دوستش به او سپرده است و در جواب زن كه مي خواهد بداند در جعبه چيست ؟ مي گويد جوجه است ولي در همان زمان صداي گريه بچه از جعبه بلند مي شود . بچه را از جعبه بيرون مي آورند كه نياز به شير و پوشك دارد . آخر شب زنگ خانه به صدا در مي آيد و مادر بچه ..... عوامل برنامه : تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده نويسنده : مهدي سرخي زاده هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا اميرخاني - مهدي سرخي زاده - ناهيد فرجي - مهديه شريفي صدابردار : احمد صديقي برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...
امانتي - نمايش هفته

امانتي عنوان برنامه نمايش هفته است كه  از صداي مركز يزد پخش شد . در اين نمايش كه به صورت طنز است مرد داستان ما با يك جعبه به خانه مي آيد و به همسرش مي گويد اين يك امانتي است كه دوستش به او سپرده است و در جواب زن كه مي خواهد بداند در جعبه چيست ؟ مي گويد جوجه است ولي در همان زمان صداي گريه بچه از جعبه بلند مي شود . بچه را از جعبه بيرون مي آورند كه نياز به شير و پوشك دارد .

آخر شب زنگ خانه به صدا در مي آيد و مادر بچه .....

عوامل برنامه :

تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده

نويسنده : مهدي سرخي زاده

هنرمندان به ترتيب اجراي نقش : محمد رضا اميرخاني - مهدي سرخي زاده - ناهيد فرجي - مهديه شريفي

صدابردار : احمد صديقي

برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .