جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

امید - نمایش محتوای صدا

 

 


اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .
Loading the player...

اگر به نمایش رادیویی علاقمند هستید می توانید چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 22:35 شنونده نمایش هفته به مدت 25 دقیقه از رادیو یزد باشید .

خلاصه نمایش :

امید سعادتی پزشک است و قرار است در یک سمینار در مشهد شرکت کند اما پرواز مشهد کنسل می شود . مصیّب که راننده فرودگاه است ، با دکتر سر صحبت را باز کرده و وقتی نگرانی و ناراحتی دکتر را می بیند به او پیشنهاد می دهد که با ماشین خودش او را به مشهد ببرد . ماشین مصیّب نیمه راه خراب می شود و مجبور می شوند برای تعمیر ماشین به نزدیک ترین آبادی بروند . آن ها به در خانه ای می روند که تعمیرکار ماشین در آن خانه زندگی می کند . دختری که در را باز می کند وقتی می فهمد که یکی از آن ها دکتر است می گوید که پدرش خون بالا می آورد.دکتر سعادتی بعد از معاینه متوجه می شود که بیمار سل دارد و باید هر چه سریعتر به بیمارستان منتقل شود . با توجه به وضع ظاهری خانواده، دکتر سعادتی هزینه درمان پدر خانواده را متقبل می شود و چون وسیله ای نیز برای انتقال بیمار به بیمارستان در مشهد نداشتند، قرار می شود مصیّب بعد از تعمیر ماشین آن ها را نیز به مشهد ببرد .

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده : اکرم السادات موسوی

کارگردان : مهدی سرخی زاده

نویسنده : مهدی سرخی زاده

صدابردار : علی دهقانی زاده

افکتور : حامد امتحانی

بازیگران : محمدرضا شجریان ، محمدرضا امیرخانی ، حامد امتحانی ، محبوبه زارعیان