رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

انگشتر - نمايش هفته - نمایش محتوای صدا

 

 


نمايش هفته هر هفته مهمان شنوندگان يزدي است . اين نمايش هر هفته با يك موضوع اخلاقي و اجتماعي و عمدتا با حكايتهاي بومي و استاني و به صورت نمايش با حضور هنرمندان عرصه تئاتر و نمايش ضبط مي شود . همچنين در بعضي از هفته ها اين نمايش ها حالت طنز دارد و مورد توجه شنوندگان عزيز اين برنامه قرار مي گيرد . نمايش اين هفته كه طنز و عنوان آن انگشتر است بچه اي در حال گريه كردن است و هيچ جور گريه اش قطع نمي شود و هرچه مادر سعي مي كند بچه را به خانه همسايه و  فك و فاميل بفرستد تا بچه را آرام كنند هيچ كس قبول نمي كند . مادر بچه را مي سپرد به پدر و خود به آشپزخانه مي رود . پدر بچه هم انگشتري كه روي ميز گذاشته شده بود به بچه مي دهد تا بچه آرام شود و به آشپزخانه برود بعد كه هر دو برمي گردند مي بينند انگشتر نيست و فكر مي كنند كه بچه انگشتر طلا را خورده است . اين خبر كم كم به كل فاميل و دوست و آشنا و همسايه مي رسد و همه براي اين كه به انگشتر برسند نوبتي مي آمدند و بچه را مي بردند خانه تا نگهدارند و همه منتظر مي ماندند كه بچه دستشويي كند تا شايد انگشتر به آنها برسد . اين قضيه همچنان ادامه داشت تا اينكه .... عوامل برنامه : نويسنده : مهدي سرخي زاده بازيگران : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده - ناهيد فرجي - مهديه شريفي صدابردار : علي دهقانيزاده تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .
Loading the player...

نمايش هفته هر هفته مهمان شنوندگان يزدي است . اين نمايش هر هفته با يك موضوع اخلاقي و اجتماعي و عمدتا با حكايتهاي بومي و استاني و به صورت نمايش با حضور هنرمندان عرصه تئاتر و نمايش ضبط مي شود . همچنين در بعضي از هفته ها اين نمايش ها حالت طنز دارد و مورد توجه شنوندگان عزيز اين برنامه قرار مي گيرد .


نمايش اين هفته كه طنز و عنوان آن انگشتر است بچه اي در حال گريه كردن است و هيچ جور گريه اش قطع نمي شود و هرچه مادر سعي مي كند بچه را به خانه همسايه و  فك و فاميل بفرستد تا بچه را آرام كنند هيچ كس قبول نمي كند . مادر بچه را مي سپرد به پدر و خود به آشپزخانه مي رود . پدر بچه هم انگشتري كه روي ميز گذاشته شده بود به بچه مي دهد تا بچه آرام شود و به آشپزخانه برود بعد كه هر دو برمي گردند مي بينند انگشتر نيست و فكر مي كنند كه بچه انگشتر طلا را خورده است . اين خبر كم كم به كل فاميل و دوست و آشنا و همسايه مي رسد و همه براي اين كه به انگشتر برسند نوبتي مي آمدند و بچه را مي بردند خانه تا نگهدارند و همه منتظر مي ماندند كه بچه دستشويي كند تا شايد انگشتر به آنها برسد . اين قضيه همچنان ادامه داشت تا اينكه ....

عوامل برنامه :

نويسنده : مهدي سرخي زاده

بازيگران : محمد رضا شجريان - مهدي سرخي زاده - ناهيد فرجي - مهديه شريفي

صدابردار : علي دهقانيزاده

تهيه كننده و كارگردان : مهدي سرخي زاده


برنامه نمايش هفته روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 بمدت 30 دقیقه  و تكرار آن جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز يزد  پخش می شود .