رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

آواها و نواها - نمایش محتوای صدا

 

 


  شبکه شما در راستای آرایش رسانه ای جامع، نافذ و موثر رسانه ملی با اتکاء به تولیدات برنامه ای سیمای مراکز از طریق تأمین و تولید برنامه، یکپارچگی اقوام و اقشار مختلف کشور را در عین گوناگونی نمایش می دهد و عموم مردم مخاطبان آن خواهند بود. وجه غالب، گرایش و عمده برنامه های این شبکه، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می باشد و پوشش آن سراسری است كه اهداف آن ترویج نظام ارزشی اسلام و فرهنگ ها و سنت های اصیل ایرانی به منظور ایجاد محیط مساعد برای تعالی انسان، گسترش معنویت در جامعه و ارتباط نزدیک و صمیمانه میان اقشار مختلف مردم.- بالا بردن سطح اطلاعات عمومی.- معرفی دست آوردها و خدمات نظام در استان ها به منظور تقویت اعتماد بین مردم و نظام.- ارتقاء کیفی تولیدات صدا و سیمای مراکز از طریق ایجاد رقابت برنامه ای است . شبکه استانی صدای مرکز يزد برای شناخت مخاطبان از يزد و يزدي ، برنامه ای با عنوان آواها و نواها تهیه و پخش می کند كه اين برنامه از شبكه شما پخش مي شود . این برنامه سعی دارد با ایجاد لحظاتی شاد و مفرح اطلاعاتی را هم در رابطه با استان يزد  به مخاطبان ارائه نماید . ويژه برنامه آواها و نواها از صداي مركز يزد و همچنين به صورت زنده از شبكه شما پخش مي شود كه آيتم هاي گوناگوني دارد مانند نمايش- گزارش - قصه شب - ارتباط با خراسان شمالي به خاطر حضور رهبر عزيز انقلاب در آن شهر - ترانه و تصنيف هاي زيبا - تلفنها و پيامك هاي مخاطبان عزيز برنامه  از سراسر كشور - سؤال مسابقه كه در خصوص سفر و آشنايي بينندگان و شنوندگان عزيز به يزد است . در اين برنامه كارشناس هم داريم كه در خصوص كليد اصلي سعادت و خوشبختي جاودانه و موفقيت پايدار و همچنين زندگي در راستاي مبدا و معاد صحبت مي كند . همچنين بخش نمايشي برنامه كه خيلي جالب و جذاب است كه آن هم در خصوص كليد است و هنرمندان عزيز برنامه ، آن را اجرا مي كنند . علاقه مندان می توانند این برنامه را روزهای یکشنبه و دوشنبه به مدت 60 دقیقه از ساعت 22:00 لغایت   23:00 از  شبکه استانی صدای مرکز يزد و همچنين شبكه شما بشنوند و ببينند . عوامل برنامه: تهيه كننده : آقاي اقتصادي دستيار تهيه : آقاي طاهري گوينده : خانم زارع گزارشگر : خانم زارعيان صدابردار : علي دهقانيزاده نويسنده : خانم دانايي ويژه برنامه آواها و نواها كاري مشترك با سيماي مركز يزد با ساختار كلامي - پيامي  با موضوعات مختلف و مخاطب عام - هدف تفريحي - سرگرمي  و اطلاعاتي آموزشي در صداي مركز يزد توليد  و پخش مي شود .
Loading the player...

 

شبکه شما در راستای آرایش رسانه ای جامع، نافذ و موثر رسانه ملی با اتکاء به تولیدات برنامه ای سیمای مراکز از طریق تأمین و تولید برنامه، یکپارچگی اقوام و اقشارمختلف کشور را در عین گوناگونی نمایش می دهد و عموم مردم مخاطبان آن خواهند بود. وجه غالب، گرایش و عمده برنامه های این شبکه، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می باشد و پوشش آن سراسری است كه اهداف آن ترویج نظام ارزشی اسلام و فرهنگ ها و سنت های اصیل ایرانی به منظور ایجاد محیط مساعد برای تعالی انسان، گسترش معنویت در جامعه و ارتباط نزدیک و صمیمانه میان اقشار مختلف مردم.- بالا بردن سطح اطلاعات عمومی.- معرفی دست آوردها و خدمات نظام در استان ها به منظور تقویت اعتماد بین مردم و نظام.- ارتقاء کیفی تولیدات صدا و سیمای مراکز از طریق ایجاد رقابت برنامه ای است .
شبکه استانی صدای مرکز يزد برای شناخت مخاطبان از يزد و يزدي ، برنامه ای با عنوان آواها و نواها تهیه و پخش می کند كه اين برنامه از شبكه شما پخش مي شود . این برنامه سعی دارد با ایجاد لحظاتی شاد و مفرح اطلاعاتی را هم در رابطه با استان يزد  به مخاطبان ارائه نماید .

ويژه برنامه آواها و نواها از صداي مركز يزد و همچنين به صورت زنده از شبكه شما پخش مي شود كه آيتم هاي گوناگوني دارد مانند نمايش- گزارش - قصه شب - ارتباط با خراسان شمالي به خاطر حضور رهبر عزيز انقلاب در آن شهر - ترانه و تصنيف هاي زيبا - تلفنها و پيامك هاي مخاطبان عزيز برنامه  از سراسر كشور - سؤال مسابقه كه در خصوص سفر و آشنايي بينندگان و شنوندگان عزيز به يزد است .

در اين برنامه كارشناس هم داريم كه در خصوص كليد اصلي سعادت و خوشبختي جاودانه و موفقيت پايدار و همچنين زندگي در راستاي مبدا و معاد صحبت مي كند . همچنين بخش نمايشي برنامه كه خيلي جالب و جذاب است كه آن هم در خصوص كليد است و هنرمندان عزيز برنامه ، آن را اجرا مي كنند .

علاقه مندان می توانند این برنامه را روزهای یکشنبه و دوشنبه به مدت 60 دقیقه از ساعت 22:00 لغایت   23:00 از  شبکه استانی صدای مرکز يزد و همچنين شبكه شما بشنوند و ببينند .

عوامل برنامه:

تهيه كننده : آقاي اقتصادي

دستيار تهيه : آقاي طاهري

گوينده : خانم زارع

گزارشگر : خانم زارعيان

صدابردار : علي دهقانيزاده

نويسنده : خانم دانايي


ويژه برنامه آواها و نواها كاري مشترك با سيماي مركز يزد با ساختار كلامي - پيامي  با موضوعات مختلف و مخاطب عام - هدف تفريحي - سرگرمي  و اطلاعاتي آموزشي در صداي مركز يزد توليد  و پخش مي شود .