رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

ایوان بهار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ایوان بهار

Loading the player...

برنامه زنده شبانه در مراكز يك كانال ارتباطي زنده با مخاطبان در ساعات پربيننده است . شبكه تابان اين ظرفيت رسانه اي را در ايام دهه فجر با برنامه اي تحت عنوان « ایوان بهار » پوشش داده است . اين برنامه به مدت 10 شب  بين ساعات 21:30  و 22:15 بصورت زنده هرشب به مدت 45 دقیقه پخش مي شود ، ايوان بهارتوسط سه مجري بازیگر اجرا مي شود ، با آيتمهاي متعددي به دوران پیروزی انقلاب ، خاطرات و ... می پردازد.

انعکاس پیوند مردم  و تبیین حضور گسترده و جهادی در صحنه ها و برهه های حساس انقلاب و نظام  محور اصلی رسالت رسانه در دهه فجر است. لذا باید در پوشش رویدادها و حماسه هایی که مردم در آنها نقش آفرینند از هیچ کوششی دریغ نشود .

پرداختن به مناسبت های انقلابی به ویژه دهه فجر گامی در راستای انتقال اندیشه و فرهنگ انقلاب به نسل جوان و نوجوان است و نقش صدا و سیما برای آگاهی بخشی اصولی و عمیق، اندیشه های امام خمینی (ره) و فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، بسیار مهم است . رسانه ها باید به مستند سازی ارزش های انقلابی و مردمی بیشتر توجه کنند. بنابراین رادیو به عنوان یک رسانه جمعی و پر مخاطب به مستندسازی ارزش های انقلابی و مردمی توجه ویژه دارد و سعی دارد با تهیه برنامه های ویژه ایام دهه فجر، رویدادها و اتفاقاتی که به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد را به بهترین و مناسب ترین شکل به مخاطب خود به خصوص مخاطبان جوان انتقال دهد.

سال تولید: 1394

تهیه کننده : محمد رضا طایفی

کارگردان : محسن غلامزاده

دستیار تهیه : حامد ژیانپور

صدابردار : اکبر فتوحی

تصویربردار: فرهاد چراغی - محمد رضا کشفی - محمد رضا زارع 

دستیار صدا و تصویر : محمد پورسلطانی - حسین زارع - رضا صفایی

منشی صحنه : حسین عقیلی 

مدیرصحنه و دکور  : مهدی باغیانی 

مجری بازیگر : اصغر بمانی - مهدی قانع

 بازیگر خردسال : سجاد نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1