رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

باران تویی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

باران تویی

تهیه کننده : علی محمد خادمی 

کارگردان : محسن غلامزاده

دستیار تهیه : عباس برزگر

تصویر بردار : مهرداد ملایی - علی ثابت - سید هاشم پورحسینی 

صدابردار: سعید نیکوکار

مجری : محسن فلاح

تدوینگر : سعید دهقان منشادی 

برنامه " باران تویی " عنوان برنامه اي است تلويزيوني كه درمعاونت سيماي شبكه تابان تهيه  و پخش مي شود.

برنامه باران تویی با هدف ایجاد فضای معنوی و عرفانی در لحظات ناب سحر گاهي برای مخاطبان پخش می شود. تبيين و ارتقاء معارف ديني در مخاطبان ، بيان احكام و ارزش هاي اسلامي در زمينه هاي مختلف زندگي از اهداف اين برنامه مي باشد . پخش دعاي سحرو مناجاتهاي ويژه سحر ، سخنراني و تفسير توسط كارشناسان مذهبي ،پيامك ،تاثير دعا و راز و نيايش وانس با قران در مراحل مختلف زندگي ، سخنان ائمه اطهار  امام و مقام معظم رهبري ، اذان و نمازاز آيتمهاي اين برنامه مي باشد.

هنگام سحر یکی از زمانهای خاصی است که اجابت دعا سریعتر رخ می دهد . ماه مبارک رمضان به عنوان یکی از ماههای کلیدی و مهم استجابت دعا، زمان بسیار مناسب برای دعا نمودن است ، اگر به منشور مهمی از دعاهائی که از ائمه‌ی اطهار (علیهم السلام) در مورد ماه مبارک رمضان است مراجعه نمائیم، در می‌یابیم که ائمه‌ی اطهار در دعاهای ماه مبارک رمضان به طور ویژه به آن پرداخته‌اند یعنی هم به دنیای انسان‌ها در این باره اشاره گردیده است و هم به آخرت ما انسان‌ها توجه ویژه ای نموده‌اند.

باران تویی به تعداد۳۰ برنامه ۹۰ دقیقه ای از سيماي مرکز يزد بصورت زنده توليد و پخش می شود. همه روزه از ساعت 3 الی 4:30  بامداد از سيماي شبكه تابان پخش مي شود .

سال تولید: 1396/03/05


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1